STAL Nowa Dęba - PIAST 3-3 (1:3)

W ramach 19. kolejki IV ligi Podkarpackiej PIAST remisuje 3-3 z STAL Nowa Dęba w meczu wyjazdowym.

Mecz rozpoczął się dość szybkim ciosem w plecy, wynik meczu otworzyli gospodarze. W 3 minucie bramkę zalicza Piotr Krawczyk. Dla PIASTA dużo to nie zmieniło, grał swoją piłkę i konsekwentnie realizował taktykę zaplanowaną na to spotkanie. Już w 20 minucie do wyrównania doprowadził Rafał Noga - zdobywając 4 bramkę w sezonie.

W 37 minucie meczu było już 1-2 za sprawą Karola Woty, który świetnie wykorzystał podanie z kontry. Gdy gospodarze myśleli już o przerwie, PIAST przeprowadził kolejną kontrę i w sytuacji "sam na sam" wyszedł Rafał Noga (5 gol) zdobywając w doliczonym czasie gry bramkę na 1-3. Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Marka Strawy była wręcz imponująca, tak grającego i bramkostrzelnego PIASTA dawno nie oglądaliśmy !

Niestety druga połowa była zdecydowanie słabsza w wykonaniu PIASTA, już w 63 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Piotr Krawczyk. W 90 minucie powinien być remis, jednak defensywa PIASTA wybiła piłkę z pola karnego. STAL nie odpuściła wyniku i w 93 minucie doprowadziła do remisu... bramkę zdobył Kamil Rębisz.

W 95 minucie jeszcze rzut wolny dla PIASTA z około 20 metrów zakończył się strzałem prosto w bramkarza.