[20. kolejka] PIAST Tuczempy - STAL Gorzyce

Przed nami spotkania 20. kolejki IV ligi podkarpackiej, a w niej spotkanie PIASTA ze STALĄ Gorzyce w Tuczempach. Mecz zaplanowano na sobotę (25 marca) godz. 14:30.

PIAST
po ostatnim dość pechowym remisie w Nowej Dębie (3:3) zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Przed nami drużyna Rzemieślnik Pilzno (34 punkty). Zdecydowanie odjechała Sieniawa (40 punktów), porażki zanotowali: Boguchwała (41 punktów), Wólczanka (48 punktów).

STAL obecnie na 16 miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów. W meczach wyjazdowych zgromadzili 7 punktów na 9 rozegranych meczów, bramki: 7-15. Wiosną pozostają bez punktów, porażka w Boguchwale 4-2 oraz 0-2 u siebie z Głogovia Głogów Małopolski.

Jesienią w Gorzycach padł remis 2-2, pomimo że do przerwy przegrywaliśmy już 2-0. Od 65' minuty za sprawą Rafała Nogi oraz Waldemara Jarocha był już remis, który utrzymał się do końca.

A tak było jesienią: STAL Gorzyce - PIAST Tuczempy

______________________________
Na meczu Piasta ze Stalą Gorzyce dostępne będą szaliki klubowe.
Zapraszamy wszystkich kibiców do nabycia takiego gadżetu - zróbmy kolorową oprawę na meczach !
Dostępne w budce spikerskiej (podczas meczu).