[19. kolejka] STAL Nowa Dęba - PIAST Tuczempy

Już jutro, PIAST powalczy o kolejne ligowe punkty w Nowej Dębie z miejscową STALĄ. Początek spotkania o 14:00, a już o 13:50 rozpoczęcie transmisji na żywo z tego spotkania.

TRANSMISJA NA ŻYWO WŁĄCZ TUTAJ

STAL dopiero jutro wznowi rozgrywki wiosenne z powodu odwołanego meczu z Głogovią. Obecnie przedostatnie miejsce w tabeli oraz bardzo trudna sytuacja do utrzymania (11 punktów) - strata 8 punktów "bezpiecznej" strefy.

PIAST pierwszy mecz wygrał 2-1 z CZARNYMI Jasło po bardzo dobrych 90 minutach z obu stron. Po zakończeniu wszystkich spotkań podopieczni Marka Strawy awansowali z 5 na 4 pozycję ( 32 punkty).

Obie drużyny grały jesienią, PIAST u siebie zremisował bezbramkowo. W ubiegłym sezonie PIAST dwukrotnie pokonał STAL: 0-2 w Nowej Dębie, 1-0 u siebie. Ogólnie na 11 rozegranych meczów (od 2010 roku), tylko 1 zwycięstwo odniosła STAL, padło 5 remisów oraz 5 razy wygrywał PIAST.

Jak będzie tym razem? Wyprzedzające nas Sokół Sieniawa (strata 5 punktów) oraz Izolator Boguchwała (strata 9 punktów) grają bezpośredni mecz. Tuż za naszymi plecami są: Pisarowce oraz Pilzno (oba 31 punktów). Walka o każdy ligowy punkt się rozpoczyna.