REMIS W TRUDNYCH WARUNKACH

KS Wiązownica - Piast Tuczempy 1:1 (0:0)

0:1 - 55' Jarosław Czernysz

1:1 - 87' Valeriy Sokolenko (as.Bartłomiej Gliniak)

Skład Wiązownicy: Kowalik - Telega, Sokolenko, Lorenc, Halejcio (61 Nowak), Soczek, A.Gil, Daniel (83 Bartnik), Gliniak, Raba, Buć (83 Pietruszka)

Rezerwa: R.Gil, Nowak (61 Halejcio), Bartnik (83 Daniel), Knap, Fedor, Pietruszka (83 Buć)

Skład Piasta: Żytniak - Jaroch, Misiąg, Demski, Aab, Kloc, Czub (82 Łukasiewicz), Czernysz, Sroka, Benc (46 Bawoł), Noga

Rezerwa: Tyrawski, Bawoł (46 Benc), Wiącek, Pasaj, Łukasiewicz (82 Czub)

Kartki: Lorenc, Daniel - Demski

Jak padły bramki ?

0:1 - 55' Jarosław Czernysz

Podanie Jarosława Czernysza z prawej strony boiska do wybiegającego na czystą pozycję Kamila Bawoła, który oddaje silny strzał w kierunku bramki Tomasza Kowalika, a ten odbija piłkę przed Siebie i Czernysz z łatwością umieszcza piłkę w siatce.

1:1 - 87' Valeriy Sokolenko (as.Bartłomiej Gliniak)

Podanie Bartłomieja Gliniaka z prawej strony boiska do ustawionego na około 35 metrze od bramki Piasta Sokolenki, a ten przyjmuje piłkę i fantastycznym, silnym strzałem umieszcza piłkę w lewym górnym rogu bramki Grzegorza Żytniaka.