ZAPOWIEDŹ KS WIĄZOWNICA - PIAST

Już w najbliższą niedziele (tj.09.06.19r.) Nasza drużyna uda się do pobliskiej Wiązownicy, gdzie zmierzy się w derbowym pojedynku z miejscowym KS-em, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00 (jest to ostatni mecz wyjazdowy Piasta w tym sezonie). W poprzedniej kolejce Piast wygrał na własnym stadionie 4:1 z Orłem Przeworsk, zaś Nasi niedzielni rywale również zwyciężyli na własnym obiekcie 5:2 z Sokołem Kolbuszową Dolną. W bezpośrednim starciu w rundzie jesiennej Piast wygrał w Tuczempach z KS-em Wiązownica 2:1. Na obecną chwilę Nasza drużyna zajmuje 7 lokatę (awans o jedną pozycję) w tabeli z dorobkiem 46 punktów na co składa się 13 zwycięstw, 7 remisów oraz 12 porażek, natomiast KS Wiązownica zajmuje 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 45 punktów na co składa się 13 zwycięstw, 6 remisów oraz 13 porażek. Grającym trenerem drużyny Wiązownicy jest Pan Valeriy Sokolenko, którego jest to pierwszy klub z którym grę na boisku łączy z pracą trenerską. Jeśli chodzi o karierę czysto piłkarską to Sokolenko ma ją dosyć bogatą, gdyż występował między innymi w takich klubach jak Górnik Łęczna, Polonia Bytom, Energie Cottbus (liga niemiecka), Motor Lublin, czy JKS Jarosław. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny KS-u Wiązownicy w przerwie zimowej przybyli: Adrian Nowak (ostatnio Wisłoka Dębica), Konrad Buć (ostatnio Ruch Wysokie Mazowieckie), Bartłomiej Raba (ostatnio JKS Jarosław), Bartłomiej Gliniak (ostatnio FC Olten, klub ze Szwajcarii) oraz Tomasz Kowalik (transfer medyczny w trakcie trwającej rundy), natomiast z drużyny ubyli: Kacper Rop (Wisła Sandomierz), Rafał Michalik (Czarni Połaniec), Dawid Pigan (Orzeł Przeworsk) oraz Damian Baran (Ekoball Stal Sanok). Nasza drużyna po przełamaniu w poprzedniej kolejce czarnej serii chce iść za ciosem i wygrać kolejny mecz derbowy, dlatego zapraszamy wszystkich kibiców do pobliskiej Wiązownicy, gdyż czeka Nas ciekawe widowisko.