PIAST Tuczempy - AVIA Świdnik 0-0 (0:0)

Piękna wiosenna seria Piasta nadal trwa !!! ... 2 zwycięstwa, 2 remisy, 0 porażek - strzelone 6 bramek, stracona tylko 1 ! Piast Tuczempy remisuje bezbramkowo z Avią Świdnik w meczu 23. kolejki.

W przeciągu całego spotkania widać było z obu stron trudy ciężkich warunków na murawie w Tuczempach, po dość obfitych opadach deszczu. Mimo to z obu stron gra wyglądała dobrze, w pierwszej połowie widoczna była przewaga i doświadczenie gości na 3 ligowych boiskach. W 25' minucie strzelili bramkę - jednak została zdobyta na spalonym.

Po przerwie Piast poprawił grę, momentami spychał gości do defensywy, jednak nie przyniosło to żadnego skutku. Po 90 minutach gry spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Remis w tym spotkaniu dał barierę 30 punktów w tabeli ligowej. Strata do miejsca gwarantującego utrzymanie nadal wynosi 3 punkty. Do 9-11 miejsca tracimy 2 punkty, a z zajmującą 12. miejsce Wólczanką mamy po tyle samo punktów (decydują bezpośrednie mecze).

Piast następne spotkanie rozegra w Radzyniu, gdzie zmierzy się z Orlętami - mecz w niedziele 17 kwietnia