[24. kolejka] Orlęta Radzyń Podlaski - PIAST Tuczempy

W ramach 24. kolejki Piast na wyjeździe powalczy o kolejne ligowe punkty w Radzyniu, gdzie zmierzy się z Orlętami. Mecz zaplanowano na niedzielę, początek meczu na 15:00.

Orlęta obecnie zajmują 5 miejsce (37 punktów), oraz mają jeden zaległy mecz do rozegrania. W obecnym sezonie zwyciężali już 11 razy, 4 mecze remisowali a 7 razy schodzili z boiska przegrani. Przed własną publicznością legitymują się bilansem 7-1-2 16:7. W rundzie wiosennej pokonali 3-1 Sieniawę, zremisowali 1-1 w Zamościu oraz ograli 1-3 Lubliniankę.

Piast na wiosnę zaskakuje bardzo dobrymi wynikami, zdecydowanie duża strata po rundzie jesiennej do miejsc dających utrzymanie zmalała do zaledwie 3 punktów. Z dorobkiem 30 punktów zajmujemy 13 miejsce. W ostatnim meczu remisowaliśmy 0-0 z Avią Świdnik.

W pierwszym meczu rozegranym w Tuczempach, padł wynik 0-1 dla Orląt - jako jedyna drużyna w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej zdołała wywieść 3 punkty z boiska w Tuczempach.

Podsumowując, zapowiada się bardzo ciężkie spotkanie dla podopiecznych Marka Strawy. Zdecydowanie faworytem meczu będą Orlęta Radzyń Podlaski, którzy kolejnym zwycięstwem chcą utrzymać/powiększyć przewagę nad strefą spadkową. Piast nie ma nic do stracenia, więc możemy spodziewać się bardzo ofensywnej gry z ich strony.

Piast na to spotkanie ligowe wyjedzie już w sobotę (dzień szybciej) o 14, wieczorem drużyna oglądać będzie z trybun mecz Motor Lublin - Sokół Sieniawa a w niedzielę rozegra mecz w Radzyniu.

Prawdopodobnie mecz będzie transmitowany w internecie online, na naszej stronie głównej (po prawej stronie). Zapraszamy na mecz i doping dla Piasta.

Powiązana galeria: