PECHOWA PORAŻKA NA INAUGURACJĘ

Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy 2:1 (0:0)

1:0 - Patryk Zieliński (54 min)

1:1 - Kamil Aab (78 min)

2:1 - Patryk Zieliński (90+3 min)

Skład Piasta:Strawa-Misiąg(72 Pasaj),Jaroch,Demski,Aab-Wiącek,Noga,Benc,Czub(85 Bawoł)-Sroka,Czernysz

Rezerwa:Kozioł,Pasaj(72 Misiąg),Kloc,Bawoł(85 Czub),Tarnawski,Łukasiewicz.

Skład Izolatora:Kaszuba-K.Wilk,Wiącek,Bogacz,Brogowski(81 Gajdek)-Pikiel,Sitek,Dobrzański,Zieliński,Dudek(69 Filip)-Pałys-Rydzik(60 Róg)

Rezerwa:Ruszkowski,Róg(60 Pałys-Rydzik),Worosz,Kachniarz,Filip(69 Dudek),J.Wilk,Gajdek(81 Brogowski)

Niestety nasza drużyna przegrywa w pierwszym meczu rundy wiosennej.Na tle silnego przeciwnika Piast zaprezentował się solidnie,choć nieszczęśliwie poniósł porażkę po bramce w samej końcówce spotkania.W pierwszej połowie Piast miał dwie dogodne sytuacje.Pierwszą Damian Demski,którego strzał z rzutu wolnego zablokował jeden z zawodników Izolatora oraz Kacper Benc,który nie trafił czysto w piłkę.Izolator natomiast trafił w pierwszej połowie w słupek bramki strzeżonej przez Patryka Strawę.W drugiej połowie,a dokładnie w 54 minucie meczu nasza obrona zaspała co wykorzystał to Patryk Zieliński umieszczając piłkę w bramce Piasta.Stracona bramka podziałała na naszych graczy motywująco,kiedy to w 75 minucie oko w oko z bramkarzem Izolacji Dawidem Kaszubą stanął Jakub Sroka lecz niestety przegrał ten pojedynek,gdyż strzelił niecelnie obok bramki.Trzy minuty po niewykorzystanej sytuacji Piasta przyszła szczęśliwa 78 minuta,kiedy to piękne podanie pomiędzy środkowych obrońców Izolatora wykonał Kacper Benc,które doszło do Kamila Aaba,a zawodnikowi Piasta nie zostało nic innego jak tylko ulokować piłkę w siatce.Podrażnieni straconą bramką gospodarze ruszyli gwałtownie do ataku,lecz nasza defensywa odpierała ataki rywali,aż do nieszczęśliwej 93 minuty meczu.Wtedy to błąd naszych obrońców wykorzystał Patryk Zieliński i tak o to punkty zostały w Boguchwale.