ZAPOWIEDŹ IZOLATOR - PIAST

Już jutro w sobotę (tj.09.03.19r) ''PIAŚCIK" zainauguruje wiosenną rundę rozgrywek IV ligi podkarpackiej.Na stadionie w Boguchwale na "IZO ARENIE" nasza drużyna zmierzy się z trzecią drużyną ligi z Izolatorem Boguchwała.Piast na półmetku rozgrywek zajmuje 8 miejsce w tabeli.W tej rundzie jeśli chodzi o sztab nie zobaczymy w naszej drużynie trenera Łukasza Laski,którego zastąpi nowy-stary trener Marek Strawa oraz kierownika drużyny Roberta Dudka,którego zastąpi Kamil Kumór.Jeśli chodzi o zawodników drużynę opuścili:Daniel Białogłowski (Cresovia Krzeczowice),Karol Karólak (powrót z wypożyczenia do Resovii),Maciej Majcher (wyjazd za granicę) oraz Artur Gurak (wypożyczenie MKS Kańczuga).Drużynę zasilili Kacper Benc (JKS Jarosław),Jarosław Czernysz (wypożyczenie Polonia Bytom) oraz Dominik Kozioł (wypożyczenie KS Koniaczów). Możliwe,że w przyszłym tygodniu dołączy jeszcze jeden zawodnik.W przygotowaniach do rundy wiosennej Piast rozegrał 9 meczów kontrolnych z,których 5 wygrał,1 zremisował oraz 3 przegrał. W meczach tych Piast strzelił 18 bramek,a stracił ich 7.Najskuteczniejszym strzelcem w sparingach był Paweł Oziębło (4 bramki) ,lecz niestety nie dołączy do naszego zespołu,gdyż postanowił zostać w JKS-ie Jarosław.W poprzedniej rundzie ulegliśmy na własnym boisku z Izolatorem 2:3. Zatem mimo,że na inaugurację czeka nas pojedynek z drużyną,która jest wymieniana w gronie kandydatów do awansu,liczymy na dobre widowisko oraz pokazanie się  z dobrej strony na tle silnego rywala.

Zapraszamy !