Lewart Lubartów - Piast Tuczempy 0-1 (0:1)

Lubartów podbity ! Piast odnosi kolejne ligowe zwycięstwo na III ligowych boiskach. Tym razem pokonuje 0-1 Lewart Lubartów i notuje awans w tabeli !

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Radosław Gil w 45' minucie spotkania. Dzięki zwycięstwu odnotowaliśmy awans w ligowej tabeli o 3 pozycje (z 14 na 11 miejsce). Na osiem kolejek przed końcem sezonu podopieczni Marka Strawy nadal liczą się w walce o utrzymanie - do 8. Lublinianki tracą 6 punktów, do 7. JKS-u strata wynosi 8 punktów.

Piast rozegrał bardzo dobre spotkanie, przerywając tym samym serię dwóch "bolesnych" porażek z rzędu. Obecnie mamy 33 punkty w ligowej tabeli, tyle samo punktów ma pokonany dziś Lewart Lubartów.

Następne spotkanie rozegramy przed własną publicznością, przeciwnikiem będzie trzecia drużyna ligi - Resovia Rzeszów. Drużyna z Rzeszowa razem ze Stalą walczą o pozycję wicelidera, oraz zniwelowanie straty do liderującego Motoru Lublin.

Zapraszamy na stadion i gorący doping dla Piasta, piątek (29 kwietnia) godzina 17:00. Obecność na meczu obowiązkowa!

SKRÓT MECZU:

Bramka III liga lubel-podkarp.LEWART Lubartów - PIAST Tuczempy 0:1(0:1) [2016-04-24]

Całe spotkanie z Lubartowa mogliśmy oglądać online na naszym kanale LIVESTREAM
Kolejna transmisja przeprowadzona będzie z meczu Motor Lublin - Piast Tuczempy (28. kolejka) - 3 maja, 19:00