[33. kolejka] PIAST Tuczempy - Stal Rzeszów

Piast w przedostatnim meczu sezonu podejmie na własnym obiekcie Stal Rzeszów. Początek meczu już w sobotę o godzinie 17:00.

Piast z dorobkiem 40 punktów zajmuje 13 miejsce, tracąc do 9 drużyny (Chełmianki) 3 punkty. Pomiędzy obiema ekipami znajdują się jeszcze: Sokół Sieniawa, Wólczanka, Lublinianka. W ostatnim meczu podopieczni Marka Strawy polegli w Jarosławiu, przegrywając 2-0 z JKS-em.

************************************************************************************************************
Co interesuje Polaków przed Euro 2016 najbardziej? - oficjalna replika koszulki reprezentacji Polski. Wyprodukowana przez firmę Nike >>> http://www.iss-sport.pl/shop,show,21407 <<<

Stal nadal ma szanse na pierwsze miejsce w lidze, jednak strata do liderującego Motoru Lublin wynosi 4 punkty - więc muszą zdobyć komplet punktów w ostatnich dwóch meczach i liczyć na stratę punktów lidera. W ostatnim meczu pokonali pewnie, bo 3-0 Lubliniankę.

Jesienią Piast poległ w Rzeszowie aż 6-0, niestety wówczas drużyna była poważnie osłabiona kontuzjami. Tym razem nie będzie wcale lepiej, po ostatnim meczu za kartki nie zagrają Waldemar Jaroch oraz Kamil Kwaśny. Kontuzjowany został Dominik Sas.

Jesienne spotkanie - skrót meczu, bramki, konferencja

Zapowiada się bardzo ciężkie spotkanie, jednak Piast potrafi grać przed własną publicznością. Do tego drużyna będzie głodna rewanżu za jesienną porażkę na Stali.

Zapraszamy na stadion, na ostatni w tym sezonie mecz u siebie w III lidze lubelsko-podkarpackiej !