PIAST Tuczempy - Stal Rzeszów 1-0 (1:0)

Piast Tuczempy pokonuje wicelidera III ligi Lubelsko-Podkarpackiej, odnosząc 12 zwycięstwo w sezonie ! Przerwana passa 6 wyjazdowych z rzędu (9 ogólnie) zwycięstw Stali Rzeszów !

Obie "11" na boisko wyprowadzili chłopcy/dziewczęta szkółki piłkarskiej "PIAŚCIK" !

Jedyną bramkę w meczu strzelił Wojciech Tołpa w 42' spotkania i do szatni na tablicy widniał sensacyjny wynik. Mimo, że to gospodarze aż 4 krotnie byli bliscy pokonania bramkarza Stali i powinni prowadzić zdecydowanie wyżej - jednak brakowało skuteczności. Udało się za piątym razem. Genialnymi paradami w całym meczu popisywał się Patryk Strawa oraz "żelazna" defensywa Piasta, która w tym meczu była nie do przełamania.

Najlepszym piłkarzem meczu został Bogusław Noga (10/10), który zagrał najlepszy mecz w rundzie wiosennej. Cała drużyna w dzisiejszym spotkaniu zasłużyła na notę 9/10 pomimo tak poważnych osłabień odniosła kolejny sukces w historii klubu. W "11" kolejki znalazł się Patryk Strawa !

Po zwycięstwie, drużyna przesunęła się na 11 miejsce w ligowej tabeli. Na ostatnią kolejkę przed końcem do 9 drużyny (Lublinianki) strata wynosi 2 punkty, ostatnie spotkanie rozegramy w Sieniawie.

-------------------------------------------
PIAST TUCZEMPY: 95. Patryk Strawa, 19. Rafał Noga, 13. Bogdan Karkovskyi, 2. Kamil Stopyra,7. Radosław Gil,15. Bogusław Noga, 4. Karol Wota (K), 18. Maciej Nasiewicz, 14. Łukasz Zając, 9. Kamil Aab (81` 20. Adrian Walicki), 11. Wojciech Tołpa (70' 10. Dawid Pigan)

STAL RZESZÓW: 1. Dawid Kaszuba, 25. Michał Szymański (58. 9. Arkadiusz Gil), 22. Arkadiusz Baran (46. 15. Damian Jędryas), 2. Kacper Drelich, 19. Maciej Maślany, 6. Patryk Zieliński (M) (77. 10. Kacper Szybko), 21. Sławomir Szeliga, 13. Radosław Kanach (M), 5. Peter Suswam, 11. Piotr Prędota, 23. Łukasz Szczoczarz (K)

ŻÓŁTE KARTKI: Drelich, Kanach (Stal Rzeszów)