Stal Rzeszów - Piast Tuczempy 6-0 (4:0)

Piast przegrywa w Rzeszowie z miejscową Stalą. Gospodarze nie pozostawili złudzeń beniaminkowi, pokonali Piast Tuczempy 6-0 (4:0) w meczu 16.kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Bramki strzelali: Piotr Prędota (2x), Michał Lisańczuk, Sebastian Brocki, Łukasz Szczoczarz, Kacper Drelich.

Stal zdobywając komplet punktów zajmuje 3 lokatę w ligowej tabeli (31 punktów). A w czubie tabeli "czołowe" drużyny (Motor, Resovia, Stal, Karpaty) powoli zaczynają odjeżdżać.

Piast po tym meczu zajmuje nadal 16 lokatę, z dorobkiem 16 punktów po 16 kolejkach "3x16". Następny mecz rozegra przed własną publicznością z Sokółem Sieniawa (sobota, 7 listopada).

Kolejne spotkania z Hetmanem oraz Wólczanką - tak więc zagramy trzy mecze "u siebie", z szansami na zdobycze punktowe. Liczymy tutaj na zakończenie rundy jesiennej mocnym akcentem.

Filmy dostarcza partner klubu: www.mttolo.webiq.pl

Powiązana galeria: