[29. kolejka] PIAST Tuczempy - KARPATY Krosno

W ramach 29. serii gier, podopieczni Marka Strawy na własnym obiekcie podejmą 5 drużynę ligi - Karpaty Krosno. Mecz zaplanowano na sobotę (7 maja), godzinę 17:00.

Karpaty po 28 dotychczasowych meczach zgromadziły 50 punktów, tym samym spokojnie mogą już przygotowywać się do nowego sezonu - przewaga nad strefą spadkową wynosi aż 11 punktów. W ostatnim spotkaniu odnieśli zwycięstwo 4-2 nad Lublinianką.

Piast w obecnym sezonie zgromadził 33 ligowe punkty co daje 13 pozycję w ligowej tabeli. Szansa na utrzymanie w lidze po ostatnich dwóch porażkach z (Resovia, Motor) oddaliła się - do 8 miejsca strata wynosi 10 punktów. Ostatnie ligowe spotkanie na Arenie Lublin zostało okupione poważnymi osłabieniami w drużynie. Kontuzji doznali podstawowi gracze Paweł Kubas oraz Karol Wota.

W rundzie jesiennej Karpaty przed własną publicznością pokonały Piasta 2-0, a bramki strzelali: Adam Żak oraz Bartłomiej Buczek.

Czy Piast przerwie serię dwóch porażek na własnym stadionie, na którym w całym sezonie przegrał tylko 3 mecze? Na to pytanie musimy poczekać do soboty, zapraszamy wszystkich kibiców na stadion.