PIAST Tuczempy - KARPATY Krosno 1-1 (1:1)

Piast remisuje 1-1 z Karpatami Krosno w ramach 29. kolejki spotkań. Obie bramki padały z rzutów karnych.

Podopieczni Marka Strawy wyszli na to spotkanie poważnie osłabieni. Brak Karola Woty, Pawła Kubasa, Dominika Sasa dały się we znaki w grze Piasta. Już w pierwszych minutach meczu goście mogli objąć powadzenie - jednak ich strzał trafił słupek i wrócił w ręce Patryka Strawy.

W 20' fatalny błąd zrobiła obrona Piasta, którą ratował Waldemar Jaroch niestety faulował w polu karnym a sędzia bezbłędnie wskazał na wapno. Jedenastkę zamienił na bramkę Przemysław Szkatuła w 21' minucie meczu - mimo, że Strawa był bardzo bliski obrony karnego.

W 25' minucie ponownie sędzia wskazał na wapno, jednak tym razem dla gospodarzy za faul na Boghdanie Karkovskyim. Sam poszkodowany zamienił go bez problemów na bramkę dającą remis.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie, osłabiony Piast próbował zagrozić bramce gości - jednak bez efektów bramkowych. Na szczęście goście w tym dniu prezentowali bardzo średni poziom jak na drużynę z górnej części tabeli, mającą w swoich szeregach tylu zawodników pierwszoligowych.

Po przerwie wiele się nie zmieniło, Karpaty "próbowały" coś strzelić, grać - jednak w tym dniu wyglądało to na walkę z samym sobą. Kilka dobrych interwencji zanotował Patryk Strawa.

Piast stworzył swoje sytuacje, jednak "piłka" nie chciała wylądować ponownie w siatce gości.

Bliscy zdobycia bramki byli goście w doliczonym czasie gry, gdy wychodzący Patryk Strawa źle wyliczył lot piłki ... jednak z pustej bramki piłkę wybił Karkovskyi - zostając tym samym najwyżej ocenionym piłkarzem meczu!

Po 29. kolejkach zajmujemy 13 pozycję z dorobkiem 34 punktów oraz stratą 10 punktów do ósmego JKS-u Jarosław. Następne spotkanie Piast rozegra z Tomasovią na wyjeździe (niedziela, 15 maja).

SKRÓT MECZU:

BRAMKI III liga lubel-podkarp.PIAST Tuczempy - KARPATY Krosno 1:1(1:1) [2016-05-07]