[25. kolejka] PIAST Tuczempy - POLONIA Przemyśl

Piast już jutro zmierzy się z Polonią Przemyśl w ramach 25. kolejki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Faworyta meczu wskazać tutaj będzie ciężko, obie ekipy prezentują podobny poziom zarówno w ubiegłym sezonie jak i w tym. Po stronie Piasta zdecydowanie przewaga boiska i kibiców może być kluczem do zwycięstwa. Piast w obecnym sezonie rozegrał 12 meczy przed własną publicznością i tylko raz oddał "3" punkty drużynie przyjezdnej - czy podtrzymamy bardzo dobre wyniki u siebie?

Strata do strefy "utrzymania" wynosi już 6 punktów i kolejna strata punktów w tym meczu może spowodować straty, które będą już nie do odrobienia. Pomiędzy obiema ekipami różnica w ligowej tabeli sięga 10 punktów.

W pierwszym meczu padł wynik 3-2 dla Polonii, po fatalnych błędach w pierwszych 26 minutach ciężko było odrobić wynik 3-0. Jednak Piast po bramkach Kamila Aaba, Romana Bobaka (rzut wolny) był bliski wywiezienia remisu.

Przed sezonem w Przemyślu obie ekipy rozegrały sparing, 1-0 wygrała Polonia do fenomenalnie wykonanym rzucie wolnym w drugiej połowie.

Pomimo swojego meczu, powoli zbliżamy się w strefę "oglądania" na rywali. Interesować będą nas mecze:

Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm