Orlęta Radzyń Podlaski - PIAST 2-1 (1:1)

Orlęta Radzyń Podlaski wygrywają 2-1 z Piastem Tuczempy. Niestety, piękna passa Piasta została przerwana w 96' minucie spotkania, kiedy to wynik meczu ustalili gospodarze.

Piast objął prowadzenie w 41 minucie meczu, bramkę z rzutu karnego strzelił Boghdan Karkovskyi. Gospodarze w 46' minucie wykorzystali stratę pod polem karnym Piasta, po czym z dobrego dośrodkowania Karol Rycaj strzelił bramkę dającą wyrównanie do szatni.

Po przerwie oglądaliśmy dużo fauli ze strony gospodarzy w tym żółte kartki. W najgorszym z możliwych momentów meczu Piast stracił cenny punkt. Adrian Zarzecki, który wykorzystał zamieszanie pod polem bramkowym Piasta (po bardzo długim wrzucie z autu w pole karne) wyprowadził Orlęta na prowadzenie - 96 minuta spotkania.

Piast stracił miejsce w ligowej tabeli, obecnie z 30 punktami plasuje się na 14 lokacie. Do miejsca dającego utrzymanie tracimy aż 6 punktów.

Na następne spotkanie zapraszamy już w środę, o godzinie 17-00 w Tuczempach podejmiemy Polonię Przemyśl. Która odniosła w ten weekend trzecie z rzędu zwycięstwo ligowe.

Poniżej zapraszamy do skrótu meczu, autorami są Marek Mitura i Mirosław Piasko.