PIAST Tuczempy - POLONIA Przemyśl 0-1 (0:1)

Piast przegrywa z Polonią 0-1 w meczu 25. kolejki. Niestety w tym spotkaniu główną rolę odegrali sędziowie.

Jedyną bramkę zdobył w 36' minucie Damian Barszczak (strzał głową). Dwie minuty później sędzia główny nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką w polu karnym gości - błąd sędziego na tym poziomie rozgrywek nie powinien mieć miejsca.

Piast w drugiej połowie starał się odrobić stratę, jednak zamurowana bramka gości była ciężka do przejścia. Kolejny fatalny błąd sędzia popełnił przy wybijaniu piłki przez Patryka Strawę, który zaraz po jej wybiciu został faulowany przed polem karnym przez Gosę (zawodnik miał już na swoim koncie żółty kartonik). Za tak niesportowe zachowanie powinien zobaczyć drugi raz w meczu żółtą kartkę...

Piast na 9 kolejek przed końcem traci do strefy dającej utrzymanie 8 punktów, jednak w najbliższych meczach może ona zostać zniwelowana. Następne spotkanie rozegramy w Lubartowie z Lewartem.