START Pruchnik - PIAST Tuczempy 0-4 (0:1)

START Pruchnik  - PIAST Tuczempy 0-4 (0:1)

Piast w świetnym stylu pokonuje beniaminka rozgrywek - Start Pruchnik. Wygrana 4-0 w meczu wyjazdowym po ostatniej porażce z Orłem zdecydowanie poprawiła sytuację podopiecznych Marka Strawy w walce o czołowe lokaty.

Wynik otworzył Jakub Kloc strzałem z 20 metrów obok słupka w 11 minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie Piast poprawił skuteczność, w 70' Łukasz Czub perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego. Sześć minut później kolejną bramkę w sezonie zdobył Rafał Noga. W doliczonym czasie gry czwartą bramkę dołożył Karol Wota.

Start pozostał nadal bez ligowego zwycięstwa na IV ligowych boiskach, Piast umocnił się na 4. lokacie z dorobkiem 46 punktów. Kolejne spotkanie zagramy w sobotę, przeciwnikiem będzie Igloopol Dębica (8.miejsce).