[28. kolejka] PIAST Tuczempy - IGLOOPOL Dębica

W ramach 28. kolejki spotkań Piast ponownie na własnym obiekcie powalczy o ligowe punkty. Tym razem z ósmą drużyną - IGLOOPOL Dębica. Początek meczu w sobotę (6 maja) 17:00.

Porównując obie drużyny, goście w meczach wyjazdowych jeszcze w tym sezonie nie zremisowali spotkania. Na 13 rozegranych meczów: 5 zwycięstw oraz 8 porażek. Bilans bramek: 13:23. Ostatnie trzy spotkania wyjazdowe zakończyły się przegranymi: 2-0 w Przemyślu, 3-0 w Przeworsku oraz 4-0 w Boguchwale.

W spotkaniu rozegranym jesienią padł remis 1-1. W bezpośredniej konfrontacji obu drużyn mamy remis. W sezonie 2011/12 podopieczni Marka Strawy wygrali u siebie 3-1 a w Dębicy polegli 3-0.

IGLOOPOL - PIAST (tak było jesienią)

Jak będzie tym razem? Zapraszamy na stadion oraz gorący doping !

Na meczu Piasta z Igloopolem dostępne będą szaliki klubowe.
Zapraszamy wszystkich kibiców do nabycia takiego gadżetu - zróbmy kolorową oprawę na meczach !
Dostępne w budce spikerskiej (przed i podczas meczu).