[Puchar] Wólczanka W.P - Piast Tuczempy

"W drodze na Narodowy" .... Już we wtorek dojdzie do meczu półfinałowego pomiędzy Wólczanką a Piastem w Pucharze Okręgowym (Jarosław). Mecz odbędzie się na boisku Wólczanki, a rozpocznie się o godzinie 14:30.

Faworytem meczu będą gospodarze, jednak Piast bez wątpienia nie przejdzie obok tego meczu bez walki. Zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli zagościć w wielkim finale pucharu - gdzie przeciwnikiem będzie KS Wiązownica lub JKS Jarosław (mecz 28.10.2015).

Obie drużyny w tym sezonie grały ze sobą dwa razy. W meczu sparingowym padł remis 3-3 w Tuczempach, również mecz ligowy Piast przed własną publicznością zakończył remisem, 0-0.

Zapowiada się świetne widowisko, a o awansie zadecydują detale. Kto zamelduje się pierwszy w finale ? przekonamy się we wtorek. Zapraszamy na stadion Wólczanki !

Najświeższe informacje z tego spotkania znajdziecie na naszym Facebook'u - zapraszamy do odwiedzin !

TERMINARZ PUCHARU OKRĘGOWEGO - zobacz poprzednie mecze

Wólczanka Wólka Pełkińska - Piast Tuczempy
| SZCZEGÓŁY MECZU |

Zobaczysz tutaj skrót VIDEO, bramki, kartki, składy wyjściowe, zawodników rezerwowych, sztaby szkoleniowe oraz galerię zdjęć.