PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO - ZIMA 2020

Za nami niecałe dwa miesiące zimowego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, w którym piłkarze Piasta rozegrali sześć meczów kontrolnych oraz odbyli dwutygodniowy obóz dochodzeniowy na własnych obiektach. Ponadto szeregi naszej drużyny zasiliło trzech nowych piłkarzy. Z kolei z naszą drużyną pożegnało się czterech zawodników. Poniżej prezentujemy podsumowanie zimowych przygotowań.

WYNIKI SPARINGÓW:
* Piast Tuczempy - Łada Biłgoraj 4:2
* Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1:2
* JKS Jarosław - Piast Tuczempy 1:4
* Piast Tuczempy - Resovia II Rzeszów 5:0
* Tomasovia Tom. Lubelski - Piast Tuczempy 5:1
* Piast Tuczempy - Sanoczanka Święte 4:1

6 sparingów - 5 zwycięstw, 1 porażka

Bilans bramkowy - 20:10

Strzelcy bramek - Kacper Kogut (6), Łukasz Tyrawski (4), Jakub Kloc (3), Damian Barszczak (2), Tomasz Pasaj (2), Łukasz Czub (1),  Mateusz Buczkowski (1), Kamil Kasperkowicz (1)

Przybyli: Przemysław Kuca (Stal Rzeszów), Kacper Kogut (Unia Korniaktów Północny), Kamil Kasperkowicz (Karpaty Krosno)

Ubyli: Kamil Aab (Sokół Kolbuszowa Dolna), Kacper Benc (Start Pruchnik), Adrian Świecarz (Giganci Radymno), Jakub Pluta (Strug Tyczyn)