Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2-2 (0:0)

Spotkanie 6.kolejki pomiędzy PIASTEM a RZEMIEŚLNIKIEM zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów.

Relacja z meczu:
1' Nowy nabytek Piasta (Dymytro Shyray) przed szansa na gola, świetny strzał lewą nogą po ziemi i bramkarz z problemami sparuje na rożny!
31' przerwa na uzupełnienie płynów. Piast zdecydowanie przeważa, kilka sytuacji bramkowych bez gola. Nadal na tablicy widnieje wynik 0:0.
38' Gol dla drużyny gości, sędzia odgwizduje spalonego.
41' Maciej Nasiewicz bardzo bliski gola, piłka mija o centymetry bramkę.
45+' Piast ponownie przed szansą na gola, sędzia dolicza 2 minuty.

PRZERWA 0:0

57' Karol Wota technicznym strzałem po ziemi i prowadzimy 1:0 !!!!
64' 1:1 ... bardzo ładna składna akcja gości. Jedna z nielicznych akcji i zakończona bramką. Strzelcem bramki: Michał Maziarka
73' Patryk Strawa kapitalnie ratuje PIAST przed stratą kolejnego gola.
76' Przerwa na płyny.
79' Rzut karny dla gości... 1:2 ... Strzelcem bramki: Konrad Fryś. A Strawa bardzo bliski obrony rzutu karnego !
84' GOLL !!! 2:2 Waldemar Jaroch kapitalnie kiwa dwóch zawodników w polu karnym i pokonuje bramkarza !!!
86' GOLL !!! W. Jaroch ponownie... jednak sędzia odgwizduje kontrowersyjny spalony... nadal na tablicy 2:2.

Koniec, 2-2

Do 60 minuty PIAST kontrolował całe spotkanie, zdecydowanie przeważał. Wystarczyło słabsze 20 minut i goście zdobyli dwa gole. Końcówka zdecydowanie do atakującego PIASTA.

_______________________________
Piast Tuczempy
(skład wyjściowy): Strawa - Bawoł, Jaroch, Stopyra, Gil, Kwaśny, Wota, Nasiewicz, Czub, Noga, Shyray.
Rzemieślnik Pilzno (skład wyjściowy): Wilczyński - Florian, Tragarz, Remut, Fryś, Bańdur, Barycza, Macnar, Ślęzak, Maziarka, Wolański.
Sędziował: Karol Krzak (Mielec).

Następne spotkanie rozegramy w Świętym, gdzie zagramy o ćwierćfinał Pucharu Polski z Sanoczanką - środa 16-30.
W Sobotę w Przemyślu z miejscową POLONIĄ powalczymy o kolejne ligowe punkty, mecz o 16:00.

Skrót meczu IV liga podkarp.PIAST Tuczempy - RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:2(0:0) [2016-09-04]