[6. kolejka] Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno

Już jutro PIAST na własnym obiekcie zmierzy się z drużyną RZEMIEŚLNIKA Pilzno w ramach 6. kolejki spotkań na IV ligowych boiskach.

PIAST po ostatniej kolejce, pierwszym ligowym zwycięstwie zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 8 punktów. Drużyna w ostatnich dniach okienka transferowego wzmocniła się kolejnym dobrym zawodnikiem.

RZEMIEŚLNIK zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 12 punktów w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce pokonał 3-2 Głogovię, jednak trzeba podkreślić że wszystkie punkty zdobył na własnym obiekcie. Jedyny mecz wyjazdowy jaki zagrali dotychczas, to przegrana w Boguchwale 3-1.

W dotychczasowych pojedynkach obu drużyn to PIAST u siebie nie przegrał meczu (2-0,3-2,0-0) w meczach wyjazdowych bezpośredni bilans jest 2-0-2.

Jak będzie tym razem? zapowiada się ciężki mecz a ostatnie zwycięstwo sugeruje powrót PIASTA na właściwe tory - oby na długo :)