Piast Tuczempy - JKS 1909 Jarosław 1-1 (1:1)

Piast remisuje z JKS 1909 Jarosław 1-1, w ramach 15. kolejki. Mecz mógł zakończyć się zwycięstwem gospodarzy jak i gości, którzy stwarzali bramkowe sytuacje - które powinni wykorzystywać.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, kiedy to JKS wyszedł na prowadzenie w 16 minucie - bramkę strzelił Dziedzic, strzelając głową na bramkę Strawy. Po drodze piłka jeszcze odbiła się od słupka.

Piast wyrównał w 24 minucie, gdzie po rzucie rożnym bramkę strzelił Jaroch. Gospodarze powrócili na właściwe tory, od tego momentu w pełni kontrolowali przebieg meczu.

Druga połowa bez rewelacji, obie ekipy miały dogodne sytuacje bramkowe. Piast miał więcej sytuacji, niestety nie potrafił postawić kropki w tym spotkaniu.

Na szczególną uwagę zasługuje zachowanie oraz frekwencja kibiców przyjezdnych, którzy przyjechali na mecz w licznym gronie - przepełniając trybunę przeznaczoną dla nich, reszta licznej grupy przekierowana została na sektor obok głównej trybuny. Kibicowali do końca meczu, bez żadnych zamieszek na stadionie. Takie spotkania powinny być przykładem dla innych klubów piłkarskich w Polsce!

Piast nadal pozostaje na 15 pozycji, z dorobkiem 16 punktów. JKS zanotował awans na 4 lokatę (26 punktów). Kolejne spotkanie Piast rozegra w Rzeszowie, gdzie podejmie miejscową Stal - sobota (31.10.2015) 15:00.