PIAST - POLONIA Przemyśl 2-2 (2:0)

PIAST remisuje 2-2 z POLONIĄ Przemyśl w 24. kolejce spotkań.

Od początku meczu to goście powinni objąć prowadzenie, w 10 minucie Piątek trafił prosto w wychodzącego Strawę. W 13' minucie prowadzenie po strzale głową daje Hubert Wiącek. Już w następnej akcji, bezpośrednio z rzutu rożnego piłkę do bramki wkręca Damian Demski - PIAST 2-0. W 31' ponownie Strawa kapitalnie broni bramki gospodarzy, piłka została sparowana na rzut rożny. 41' minucie na tablicy powinno widnieć 3-0... kapitalnej sytuacji znalazł się Kacper Rączka wychodząc od środka boiska sam na sam z bramkarzem, przestrzelił centymetry obok słupka.

W 63' po rzucie wolnym, głową do bramki skierował Piotr Kuźniar ... 2-1. W 67' za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał strzelec drugiej bramki, Demski od tego momentu goście zdominowali mecz aż do ostatniego gwizdka. W 86' bezpośrednio z rzutu wolnego piłkę wbił Krystian Kazek ... na tablicy 2-2.

Podopieczni Marka Strawy nadal pozostają jedyną niepokonaną drużyną na wiosnę w IV lidze ! Utrzymaliśmy 4 pozycję, z dorobkiem 42 punktów. Tracimy 3 punkty do Sokoła Sieniawa, przewagę 1 punktu mamy nad Sokołem Nisko - z którym zagramy w sobotę w Nisku.