[24. kolejka] PIAST Tuczempy - POLONIA Przemyśl

W ramach 24. kolejki gier IV ligi podkarpackiej PIAST na własnym obiekcie powalczy o kolejne ligowe punkty z POLONIĄ Przemyśl. Mecz już w środę (19 kwietnia) godz. 17:00.

Podopieczni Marka Strawy w ostatnim meczu zremisowali 1-1 z RZEMIEŚLNIKIEM Pilzno w meczu wyjazdowym, tym samym podtrzymali serię meczów bez porażki w rundzie wiosennej - jako jedyna ekipa w lidze !

POLONIA obecnie na 12 miejscu (28 punktów). W rundzie wiosennej "odbiła" się od strefy spadkowej. W ostatnim meczu pokonali 4-1 przed własną publicznością Głogovia Głogów Małopolski.

W rundzie jesiennej to PIAST odniósł zdecydowane zwycięstwo w Przemyślu, wygrywając aż 1-3. Bramki strzelali: Wota, Trawka, Kwaśny, Gil - zakończył mecz rewelacyjnym strzałem zdobywając jedną z najpiękniejszych bramek rundy !

Zobacz powtórkę z meczu POLONIA - PIAST

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, zróbmy gorący doping ! Walczymy o kolejne zwycięstwo !

Na meczu Piasta z Polonią dostępne będą szaliki klubowe.
Zapraszamy wszystkich kibiców do nabycia takiego gadżetu - zróbmy kolorową oprawę na meczach !
Dostępne w budce spikerskiej (przed i podczas meczu).