PIAST - Izolator Boguchwała 3-0 (3:0)

Piast pokonuje Izolator Boguchwała 3-0 i odnosi 11 zwycięstwo w sezonie !

Przed meczem Piast stawiał tylko na komplet punktów oraz rewanż za jesienne przegrane spotkanie w Boguchwale. Od pierwszych minut widać było na boisku przewagę gospodarzy.

Festiwal strzelecki otworzyli goście, w 19 minucie do własnej bramki trafił Łukasz Zych po bardzo dokładnym dośrodkowaniu ziemią Kamila Aaba. Kilka minut później po rzucie rożnym wykonanym przez Macieja Nasiewicza było blisko podwyższenia wyniku, jednak strzał głową Wojciecha Tołpy minął słupek o centymetry.

W 30 minucie na tablicy widniał już 2-0 dla gospodarzy. Jedną z najładniejszych bramek w sezonie strzelił Karol Wota.

W 43' minucie do stałego fragmentu podszedł ponownie Maciej Nasiewicz, tym razem grając ponownie bardzo dokładną piłkę na dalszy słupek zaliczył asystę - piłkę do siatki wpakował Kamil Aab.

Po przerwie Piast mógł powiększyć prowadzenie, jednak rzut karny wykonany przez Karkovskyiego obronił bramkarz Izolatora. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, a Piast z dorobkiem 40 punktów zajmuje 12 miejsce i traci do 9 (Lublinianki) tylko 2 punkty !

Drużyna Piasta zagrała świetne spotkanie, a najlepszym zawodnikiem na boisku został najmłodszy w kadrze Maciej Nasiewicz. W "11" kolejki znalazł się Karol Wota.

Bramki III liga lubel-podkarp.PIAST Tuczempy - IZOLATOR Boguchwała 3:0(3:0) [2016-05-21]