[32. kolejka] JKS Jarosław - Piast Tuczempy

Piast już jutro zmierzy się z JKS Jarosław w ramach 32. kolejki spotkań. Mecz rozegrany zostanie w Jarosławiu a początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

JKS obecnie zajmuje 8 miejsce (50 punktów) i traci do dwóch kolejnych drużyn (Avii, Polonii) tylko jeden punkt. W ostatnim meczu wygrali na Arenie Lublin z Lublinianką, a bramkę strzelili w 89 minucie spotkania.

Piast pokonał Izolator Boguchwała aż 3:0 i utrzymał 12 miejsce w ligowej tabeli. Pomiędzy obiema ekipami plasują się drużyny Wólczanki, Sieniawy oraz Lublinianki - strata do tych ekip wynosi 1-2 punkty. Sieniawa zmierzy się u siebie z Wólczanką a Stal podejmie Lubliniankę - zapowiadają się wielkie ligowe emocje.

W rundzie jesiennej Piast zremisował 1-1 na własnym obiekcie z drużyną JKS-u. Jakim wynikiem zakończy się jutrzejsze spotkanie? czy Piast potrzyma dobrą serię bez porażki w ostatnim czasie? - zapraszamy na stadion w Jarosławiu :)