[9. kolejka] Piast Tuczempy - Lewart Lubartów

"Dwa dni na odpoczynek" ... przed meczem z Lewart Lubartów. W najbliższą sobotę (godz. 16:00) Piast przed własną publicznością powalczy o kolejne punkty ligowe.

Remis, zwycięstwo i porażka - tak wygląda dotychczasowy bilans Piasta przed własną publicznością. Niestety nadal podopieczni Marka Strawy mają problem ze strzelaniem bramek (1 bramka w trzech spotkaniach u siebie!), czy ta sytuacja zmieni się w tym meczu? kibice którzy zgromadzą się na stadionie zapewne liczą na pokaz strzelecki swoich piłkarzy. W ostatnim meczu Piast przegrał 3-2 z Polonią w Przemyślu. Drużyna pokazała że nie zapomniała jak się strzela bramki, mamy nadzieję że w sobotę również zobaczymy z dwie lub więcej.

Przyjezdni niestety ale jak większość zespołów musi przełykać gorycz porażek. Do dnia dzisiejszego zaliczyli jedno zwycięstwo (Hetman) oraz dwa remisy (JKS, Sieniawa) i 5 porażek - ostatnia u siebie z Lublinianką 0-1.

Niestety, trudno tutaj nie wskazywać faworyta meczu. Jednak znaczenie "faworyt" w większości meczów oznacza rozczarowanie. Patrząc z perspektywy przewagi w ligowej tabeli, przewagi własnego boiska to Piast jest wskazywany do zgarnięcia kompletu punktów lub przynajmniej jednego.

Jak rozstrzygnie się to spotkanie? Kto ile punktów zainkasuje? Zobaczymy już niedługo - zapraszamy do relacji tekstowej na żywo (która będzie prowadzona po raz pierwszy). Dla wszystkich tych którzy nie mogą być na meczu :)

*** Prawdopodobny skład i wszystkie informacje na temat drużyny, pozostają utajnione ze względów taktycznych. Pojawią się w podsumowaniu pomeczowym.

RELACJA NA ŻYWO - kliknij tutaj

PODSUMOWANIE MECZU | RELACJA Z MECZU | SKŁADY | KARY | VIDEO - (kliknij tutaj)
Przeczytasz tutaj relację z meczu, zobaczysz skrót VIDEO i bramki !