Piast Tuczempy - Lewart Lubartów 1-1 (1:0)

Piast remisuje z Lewart Lubartów 1-1 (1:0), niestety mecz mógł zakończyć się kompletem punktów dla gospodarzy. Nadal pozostajemy na 14 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów. Poniżej krótka relacja z meczu, zapraszamy do przeczytania.

Następne spotkanie już we wtorek, w ramach 2 rundy Okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie Motor Grochowce (Klasa Okręgowa), mecz rozegramy na boisku przeciwnika.

W sobotę zmierzymy się w Rzeszowie z miejscową Resovią o kolejne ligowe punkty.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Witamy w relacji LIVE z meczu, który rozpocznie się o godzinie 16:00. Piast podejmie Lewart Lubartów i powalczy o kolejne ligowe punkty. Relację rozpoczniemy kilka minut przed pierwszym gwizdkiem.

1-1 (1:0)

90'+4 Koniec spotkania, wynik 1-1. Obie ekipy dzielą się punktami.

90' 4 minuty doliczone

89' Niecelny strzał Piasta, w bardzo dogodnej sytuacji Bohdan Karkovsky który miał piłkę wystawioną przed polem karnym.

84' Wynik nadal bez zmian. Żółta kartka dla Piasta (Karkovskyi Bohdan). Faulowany zawodnik Piasta, pomoc medyczna na murawie.

80' Żółtą kartką ukarany Niewęgłowski Jakub (Lewart).

72' Goście powinni prowadzić, zawodnik Lewarta przechodzi 5 zawodników Piasta - jednak strzela w boczna siatkę.

71' Rewelacyjny strzał z główki Piasta ... piłka centymetry mija słupek.

68' Żółta kartka dla Waldemara Jarocha.

63' Żółtą kartką ukarany Tomasz Mitura (Lewart).

62' Dobry rzut wolny wykonany przez Piast, oba zespoły grają bardzo agresywnie.

52' Golll dla gości, mamy 1-1. Bramkę strzela Hubert Kotowicz po doskonale wykonanym rzucie wolnym. Jako jedyny wyskakuje najwyżej i umieszcza fubolówkę w siatce.

51' Faul z lewej strony boiska, blisko bramki. Lewart wykonuje rzut wolny.

48' Spalony Lewart.

46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu. Piast bez zmian, goście z jedną zmianą.

Nad boiskiem pojawiło się wyczekiwane słońce, oby taka poprawa pogody poprowadziła Piast do zdobycia kompletu punktów. Po kilku groźnych akcjach z pierwszych minut spotkania goście po stracie bramki zostali ostudzeni. Niestety to oni częściej faulują, jednak pokazuję walkę o każdą piłkę.

45' Koniec pierwszej połowy. Piast prowadzi 1-0 !

44' Z obu stron nadal oglądamy dobrą grę. Piast od czasu strzelonej bramki kontroluje grę.

43' Dwa rożne z rzędu dla Piasta, nadal bez gola.

34' Niebezpieczny rzut wolny Lewarta.... Strawa kapitalnie sparuje nad poprzeczką!

32' Brutalny faul na zawodniku gospodarzy, służby medyczne na murawie.

28' Rzut rożny dla gości, po dobrej akcji i strzale na bramkę Strawy.

25' Mecz się wyrównał, między czasie żółta kartka dla gości.

21' Żółtą kartką ukarany Karol Bujak (Lewart).

13' Słupek Piasta ... po świetnym strzale z dystansu.

9' Golll, piękne dośrodkowanie z lewej strony i wybornie zamknięta akcja z woleja przez Karola Wotę. Piłka wpada obok słupka i prowadzimy 1-0 !

4' Otwarta gra z obu stron, goście już 3 raz w dogodnej sytuacji strzeleckiej.

2' Goście odpowiadają bardzo dobrym strzałem na bramkę Strawy.

1' Pierwsza groźna akcja gospodarzy, rzut wolny.

Rozpoczynamy spotkanie, Piast rozpoczyna.

Obie drużyny wraz z sędziami już na murawie. Pełne składy dostępne w linku poniżej!