[23. kolejka] RZEMIEŚLNIK Pilzno - PIAST Tuczempy

Już jutro, w Wielką Sobotę podopieczni Marka Strawy zmierzą się w meczu wyjazdowym z 7. drużyną ligi - RZEMIEŚLNIK Pilzno. Mecz zaplanowano na 13:00.

PIAST pozostał jedyną niepokonaną drużyną od rozpoczęcia rundy wiosennej ! A po ostatnich dobrych wynikach apetyty rosną z meczu na mecz. W 5 meczach zdobyliśmy aż 11 punktów na 15 możliwych. Dorobek 40 ligowych punktów po 22 kolejkach daje zadowolenie wśród kibiców oraz klubu. W meczach wyjazdowych jesteśmy wiceliderem rozgrywek.

RZEMIEŚLNIK przed własną publicznością zdołał przegrać tylko jeden raz - Izolator Boguchwała wygrał 3-2. Niestety, ekipa z Pilzna na wiosnę prezentuje się słabiej niż powinna. W 5 spotkaniach zdobyła zaledwie 5 punktów - wygrywając 1-2 w Pruchniku, remisując w Dębicy oraz Przeworsku.

Tak było jesienią: PIAST - RZEMIEŚLNIK 2:2

Na 11 bezpośrednich spotkań od 2010 roku, to PIAST wygrywał 5 razy, padały 3 remisy i 3 razy komplet punktów trafiał do piłkarzy z Pilzna.

Jak będzie tym razem? Do 3. miejsca (Sokół Sieniawa) tracimy 3 punkty... a przed nami mecz na szczycie, Wólczanka w Sieniawie powalczy o kolejne ligowe punkty. Za "plecami" Sokół Nisko (38 punktów), który na własnym terenie zagra z wiceliderem - Izolatorem Boguchwała (48 punktów). Pamiętajmy, statystyki nie grają... LICZYMY na 3 PUNKTY !!!

------------
Już w środę (19 kwietnia) PIAST - POLONIA godz. 17:00