[22. kolejka] Orzeł Przeworsk - PIAST Tuczempy

Piast w ramach 22. kolejki zmierzy się w Przeworsku z miejscowym Orłem. Początek spotkania zaplanowano na 2 kwietnia, 15:00.

Orzeł obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli (9 punktów). Po 21 dotychczasowo rozegranych kolejkach zanotował 2 zwycięstwa, 3 remisy i 16 porażek. Strzelając przy tym 18 bramek, tracąc 47. W pierwszym meczu na wiosnę zremisowali przed własną publicznością 1-1 z Wólczanką - goście kończyli mecz w "10" a mimo to potrafili wyrównać wynik meczu. Drugie spotkanie rozegrali na Lubliniance, gdzie polegli 3-0.

Piast po ostatnim zwycięstwie zanotował awans w ligowej tabeli (obecnie 13 lokata, 26 punktów - strata 5 punktów do siódmego miejsca). Na wiosnę podopieczni Marka Strawy zremisowali u siebie 1-1 z Lublinianką, oraz pokonali Chełmiankę 3-0. W poprzedniej rundzie ilość strzelanych bramek rozczarowywała, jednak wiosenny start w wykonaniu Piasta pozwala myśleć o kolejnych bramkach i ligowych punktach.

Kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu? Obie drużyny mają szansę na dobry wynik. W sobotę przekonamy się która drużyna miała więcej atutów po swojej stronie.

Dla osób nieobecnych na meczu przygotujemy transmisję na żywo ze spotkania - po prawej części naszej strony znajduje się okienko "Livestream". Tam też zobaczymy całe spotkanie na żywo - startujemy już kilka minut przed pierwszym gwizdkiem. Transmisję przeprowadzi MTTolo TV.