[16. kolejka] Wólczanka Wólka P. - PIAST

Już jutro w ramach 16. kolejki spotkań, rozegrane zostanie spotkanie Piasta z Wólczanką - początek o 14:00 na stadionie w Wólce Pełkińskiej.

Faworyt meczu jest jeden - nie pokonany lider. Jednak, która drużyna w lidze może go pokonać jak nie PIAST ? W ubiegłym sezonie rozegrali 3 spotkania, Piast u siebie zanotował 0-0 w lidze, później przegrał 1-0 na Wólce, a w pucharze uległ 4-3 po bramce w 97 minucie meczu... jak pamiętamy, PIAST końcówkę sezonu grał w bardzo okrojonym składzie. W sezonie 2013/14 u siebie polegliśmy 0-3, w rundzie wiosennej zdobyliśmy punkt na boisku Wólczanki.
Obecny sezon na dobrym poziomie, drużyna po dużej rotacji w składzie złapała "cug" przyszły zwycięstwa, więc czas na trzecie z rzędu. Do tego dochodzi walka o 3 miejsce w lidze po rundzie jesiennej - strata 2 punktów. Ostatnia (jedyna) wyjazdowa porażka jaką poniósł Piast w tym sezonie to 4-2 w Przeworsku, grając mecz w ulewie.

Jak będzie tym razem? Jeżeli nie Piast, to Wólczanka (12-3-0) z tego u siebie (8-0-0) nie przegra meczu w tegorocznej edycji IV ligi.