[15. kolejka] PIAST Tuczempy - KS Wiązownica

W ramach 15. serii gier, Piast na własnym obiekcie podejmie drużynę KS Wiązownica. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00 (sobota).

Piast zajmuje 8 miejsce w tabeli, z przewagą 5 punktów nad KS Wiązownica (10.miejsce). Zdecydowanie podopieczni Marka Strawy w tym sezonie przeważają w liczbie strzelonych bramek nad jutrzejszym rywalem. Goście pod tym względem zdołali trafić tylko 10 razy do bramki przeciwnika... a za nami 14 kolejek.

W bezpośrednich spotkaniach Piast prowadzi 2-0. W 2009 roku zdeklasował KS Wiązownica aż 5-2, a w rundzie wiosennej na boisku KS-u zainkasowaliśmy komplet punktów - wygrywając aż 0-3.

Jak będzie tym razem? Za 4 żółte kartki pauzuje Waldemar Jaroch. Do bramki powraca Patryk Strawa, po krótkiej przerwie. Zdecydowanie wygrana w tym spotkaniu poprawi pozycję w ligowej tabeli. Zapraszamy na mecz !