[15. kolejka] Piast Tuczempy - JKS

Już w sobotę czekają nas najlepsze piłkarskie emocje, w ramach 15. kolejki Piast Tuczempy przed własną publicznością podejmie JKS 1909 Jarosław. Mecz rozpocznie się o 15:00.

Faworytem meczu będą przyjezdni, który w obecnym sezonie plasują się na 5 pozycji z dorobkiem 25 punktów (7-4-3, 25:11). Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, to grają bardzo dobre spotkania. Na sześć wyjazdów, aż 4 wygrywali (0-3 w Przemyślu, 0-1 w Boguchwale, 0-1 w Sieniawie, 0-1 Wólczanka), remis z Karpatami i porażka z Resovią przy czym zdobyli 7 bramek a stracili tylko 2.

Piast plasuje się na 15 pozycji i 15 punktami ligowymi (4-3-7, 11:18), jednak do 8 lokaty tracimy "tylko" 5 punktów. Przed własna publicznością Piast gra bardzo bardzo dobrze, ale zawsze może być lepiej. Bilans (3-2-1, 4:2) - gdzie jesteśmy razem z Motorem Lublin liderami pod względem najmniejszej ilości straconych bramek u siebie. Wygrywamy z Orłem, Motorem, Tomasovią a remisujemy z Wólczanką, Lewartem, przegrywamy po bardzo słabym meczu 0-1 z Orlętami ...

Podsumowując, w tym meczu to goście będą faworytem (4 zwycięstwa ligowe z rzędu). Jednak na boisku zarówno jedna drużyna jak i druga może sięgnąć po komplet punktów, o wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia oraz pogoda - która nie zapowiada się rewelacyjnie.

Zapraszamy również na naszą relację ze spotkania, dostępna będzie na profilu Facebooka. Prawdopodobnie będzie również prowadzona na naszej stronie, zobacz tutaj.

Zapraszamy na stadion, bilety dostępne będą przed meczem. Cena standardowa (jak przez cały sezon) 10PLN normalny / 5 PLN ulgowy.

Piast Tuczempy - JKS 1909 Jarosław
| SZCZEGÓŁY MECZU |

Zobaczysz tutaj skrót VIDEO, bramki, kartki, składy wyjściowe, zawodników rezerwowych, sztaby szkoleniowe oraz galerię zdjęć.