[13. kolejka] Piast - Tomasovia Tomaszów Lubelski

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00, Piast przed własną publicznością zmierzy się z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Beniaminek nie będzie faworytem tego spotkania, jednak kibice zgromadzeni na stadionie będą liczyć na kolejne ligowe punkty.

Tomasovia obecnie plasuje się na 9 miejscu z dorobkiem 19 punktów (5-4-3, 14:15). Na wyjazdach grają bez rewelacji, odnieśli tylko jedną wygraną (2-3 w Sieniawie) dwa remisy (Resovia, Wólczanka) i dwie porażki (Karpaty, JKS) bilans w bramkach 6:10. Ostatni mecz to porażka 0-3 u siebie z Lublinianką.

Piast jest głodny ligowych punktów (bo gdzie jak nie u siebie?), po wspaniałej wygranej z Motorem i porażce z Karpatami złapali troszkę kontakt z drużynami walczącymi o utrzymanie. Trzeba zaznaczyć, że w całej lidze mamy ogromny ścisk. Piast u siebie 2-2-1 3:2 w bramkach.

Najgorszym mankamentem drużyny to mała ilość strzelanych bramek - niestety, nie licząc Zamościa to Piast ma najmniejszą liczbę strzelonych bramek w lidze. Nawet w meczach wyjazdowych strzelamy ich 2x więcej.

Czy kibice doczekają się w końcu kilku bramek ze strony Piasta na własnym terenie? Zapraszamy na spotkanie, początek o 15:00 w sobotę. Dodatkowo zapraszamy na relację live ze spotkania, relacja dostępna będzie na naszej stronie - kliknij tutaj

Zapowiedź pełnej kolejki, tutaj

Piast Tuczempy - Tomasovia Tomaszów Lubelski
| SZCZEGÓŁY MECZU |

Zobaczysz tutaj skrót VIDEO, bramki, kartki, składy wyjściowe, zawodników rezerwowych, sztaby szkoleniowe oraz galerię zdjęć.