Piast Tuczempy - Tomasovia (Relacja LIVE)

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Piast Tuczempy - Tomasovia Tomaszów Lubelski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00, a relacja kilka minut przed meczem. Pełne statystyki i informacje znajdziecie poniżej.

Archiwum wszystkich RELACJI LIVE kliknij tutaj

90+4' Perfekcyjny strzał po ziemi, sędzia kończy spotkanie. Odnosimy 4 historyczne zwycięstwo !

90+3' GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 1-0  Karkovskyi Bohdan !!!!!!!!!!!!!!!!!

90+3' Karnyyyyyyy dla Piasta. Brutalny faul wyprostowaną nogą - tutaj powinna być kartka.... Jaroch zagrywa na skrzydło do Bogusława Nogi, ten rewelacyjnie przyjmuje wysoką piłkę klatką i dośrodkowuje w pole karne. Tam piłkę odbija głową nasz zawodnik, przedłużając ją do Zająca. A ten jest faulowany na 15 metrze.

90+1'  Piast w natarciu. Zawodnicy zachęcani dopingiem z trybun ruszają do ostatecznego ataku. Piłkę wyprowadza Jaroch - bez problemów przechodzi z pod własnego pola karnego pod pole karne przeciwnika.

90' Doliczone +3

88' Piast atakuje, ale bez skutku.

85' Wolny Piast, wynik nadal bez zmian...

83' Wynik bez zmian, goscie zaczynają przejmować inicjatywę. Jednak nie zagrażają bramce.

80' Goscie oddają celny strzał, świetnie Strawa!

78' Spalony goscie...

74' Strawa faulowany przy wybijaniu piłki, żółta kartka dla gosci.

72' Brutalny faul Jarocha, żołta kartka i wolny z 17m dla gosci. Nic z wolnego.

66' Brutalna gra gosci, coraz bardziej nie podoba się to kibicom.

65' Zmiana goscie.

60' Wolny Piast, bez skutku. Nadal na tablicy wynik 0-0

57' Zmiana Piast, Aab schodzi. Wchodzi Zając.

55 Zmiana u gosci.

50' Piast ruszył na przeciwnika... rozpoczynamy atak po komplet punktów.

48' Piast w świetnej okazji, piłka jednak wybita na rzut rożny dla Piast Tuczempy.

47' Fatalny błąd obrońcy, Piast powinien prowadzić, strzał na pustą bramkę leci nad poprzeczką..... najlepsza akcja w meczu.

46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

45' Bez zmian na stadionie, do przerwy 0-0. Wydawało się że ekipa gości z tak wysoką pozycją w tabeli pokaże kawałek dobrego futbolu. Niestety do przerwy bez większych emocji. Liczymy że Piast pokaże za to lekcję pokory przyjezdnym.

36' Piast wybija piłke na aut... Zawodnicy gości rozpoczynają symulować. Każdy bliski kontakt jest odgwizdywany przez sedziów ...

33' Mecz nie zachwyca, Piast celnie na bramkę.

28' Rzut wolny - Piast Tuczempy. Rewelacyjny strzał z wolnego, bramkarz z problemami sparuje... Rzut rożny, Piast Tuczempy

26' Spalony goscie.

23' Piast w rewelacyjnej sytuacji bramkowej...

20' Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy, W. Tołpa.

17' Rzut rożny dla gości.

13' Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy, Wielgosz Arkadiusz. Wolny dla gosci z 25m... Strawa kapitalnie sparuje na rożny - fenomenalna obrona !

12' Wynik bez zmian, Piast kontroluje grę.

8' Faul gości, wolny z około 30m dla Piasta.

4' Piast wysokim pressingiem, Rzut rożny dla gospodarzy.

2' Celny strzał na bramkę gości.

1' Rozpoczynamy pierwszą połowę meczu! Goście od środka.

Piłkarze pojawiają się na murawie.

Mamy godzinę 14:50, obie drużyny zakończyły rozgrzewkę. Pogoda dziś nie dopisuje, zimno ale słonecznie. Zapraszamy na mecz. Pełne składy znajdziecie w linku poniżej.

Piast Tuczempy - Tomasovia Tomaszów Lubelski
| SZCZEGÓŁY MECZU |

Zobaczysz tutaj skrót VIDEO, bramki, kartki, składy wyjściowe, zawodników rezerwowych, sztaby szkoleniowe oraz galerię zdjęć.