[12. kolejka] PIAST Tuczempy - IZOLATOR Boguchwała

Mecz na szczycie, tak można nazwać spotkanie PIASTA z IZOLATOREM w ramach 12.kolejki spotkań. Mecz już w sobotę, początek o godzinie 15:00.

Spotkanie dwóch spadkowiczów z ubiegłego sezonu, gdzie to podopieczni Marka Strawy uplasowali się wyżej. Zapowiada się fantastyczne widowisko piłkarskie, tak jak to było w ubiegłym sezonie oraz ostatnim sparingu.

Piast obecnie znajduje się na 7 miejscu z dorobkiem 19 punktów - gdyby nie strata kompletu punktów w Dębicy, byłaby to 3 pozycja i strata 5 punktów do wicelidera (a tak jest 7 punktów).

Izolator to obecnie wicelider, dorobek 26 punktów i walka o pierwsze miejsce z Wólczanką (29 punktów). Tak wygląda sezon drużyny z Boguchwały, która walczy o powrót na 3-ligowe boiska (z których spadła po wielu latach gry). Ostatni mecz to remis 2-2 z Głogowią.

W bezpośrednich spotkaniach (oficjalnych) mamy 1-1. W ubiegłym sezonie w Boguchwale przegraliśmy 1-0 (rzut karny) w bardzo trudnych warunkach pogodowych. W rewanżu wygraliśmy 3-0 przed własną publicznością. Przed sezonem obie ekipy rozegrały sparing, Piast przegrał 3-1 w Boguchwale.

Jak zakończy się ten mecz? czy Piast zdobędzie kolejne ligowe punkty? Zobaczymy już w sobotę. Zapraszamy na stadion i gorący doping !