M.S.P

Utworzono:

19.09.2015

90+7′ Koniec meczu!

90+6′ Ostatnia minuta przed nami!

90+5′ Po stracie Rafała Kursy miał okazję Michał Paluch, ale nie zrobił z tego pożytku.

90+4′ Przyjezdni wciąż w natarciu! Żyje tym meczem cały stadion! Co za emocje!

90+3′ Czyżby pierwsza porażka Lublinianki w tym sezonie miała stać się faktem?

90+2′ Cztery minuty do końca. Motor dzielnie się broni mimo gry w dziesiątkę. Lublinianka nie daje za wygraną!

90+1′ Kamil Witkowski podaje do Karola Kality, ten uderza, ale pewnie łapie Krzysztof Żukowski!

90′ Pogramy jeszcze sześć minut!

89′ Za chwilę dowiemy się ile doliczy arbiter.

88′ Chwilę wcześniej żółtą kartkę zobaczył też przebywający na ławce rezerwowych Jakub Kaganek. Co za emocje! Co za nerwy!

87′ Zmiana w Lubliniance. Po przewlekłej kontuzji do gry wraca Kamil Witkowski. Zmieniony Andrzej Gutek.

86′ Czerwona kartka dla Remigiusza Szywacza! Za drugą żółtą. Motor w dziesiątkę!

85′ Pięć minut do końca meczu. Trwają protesty, wciąż nierozegrany ten rzut wolny.

84′ Za protesty kartkę dostaje Krystian Mroczek. Wcześniej brzydko faulował Remigiusz Szywacz.

83′ Krystian Mroczek zastępuje zmęczonego Kamila Stachyrę.

82′ Jakub Wiśniewski zmienia Piotra Stefańskiego.

81′ Gol dla Motoru! Rzut karny skutecznie egzekwował Artur Gieraga!

81′ Za protesty żółtymi kartkami ukarani Rafał Kursa i Jakub Pułka.

80′ Rzut rożny dla Motoru, uderzał Kamil Stachyra i ręką blokuje Rafał Kursa. Będzie rzut karny!

79′ Walka o każdą piłkę! Tutaj wszyscy chcą zdobyć ten wymarzony komplet punktów!

78′ Niewiele ponad dziesięć minut do końca spotkania.

77′ Jedni i drudzy chcą tutaj pokusić się jeszcze o pełną pulę. Nikt nie zamierza kalkulować.

76′ Dużo dzieje się na murawie! Piłkarze to co najlepsze zostawili kibicom na sam koniec tego spotkania!

75′ Michał Paluch zmienia Rafała Króla. Motor znów dwójką z przodu.

75′ Remigiusz Szywacz podaje do Pawła Myśliwieckiego, ten był sam na sam z Pawłem Sochą, ale trafił w jego nogi!

74′ Dośrodkowanie z boku boiska Jakuba Pułki, ale Karola Kalitę ubiegł w ostatniej chwili Krzysztof Żukowski.

74′ Gotowy do wejścia na boisko jest Michał Paluch.

73′ Żółta kartka dla Marcina Michoty za faul na jednym z graczy Lublinianki.

72′ Niespełna dwadzieścia minut do końca tego spotkania. Czy obejrzymy tutaj chociaż jednego gola?

71′ Zmiana w zespole gości. Mateusz Majewski zmienia zmęczonego Jakuba Kaganka.

70′ Wyskoczyli z ławki rezerwowych piłkarze Lublinianki. Sędzia Karol Iwanowicz nie pokazał karki żadnemu z gospodarzy. Rzut wolny dla przyjezdnych, ale bez efektu.

69′ Z rzutu wolnego uderzał Rafał Król, ale pewnie interweniował teraz Paweł Socha.

68′ Gospodarze po wejściu na boisko Piotra Piekarskiego grają na jednego napastnika. Jest nim Paweł Myśliwiecki.

67' Jakub Kaganek do Karola Kality, piłka do Andrzeja Gutka, ale ten nie miał z czego uderzyć. Kontra Motoru, Marcin Świech fauluje wychodzącego na czystą pozycję Pawła Myśliwieckiego i tylko żółta kartka dla lewego defensora z Wieniawy.

66′ Motor wysoko wyszedł do rywala. Tym samym naraża się na kontry ze strony gości.

65′ To najlepsza frekwencja w tym sezonie w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej.

64′ 5 127 widzów obserwuje derby Lublina!

63′ Chwila przerwy w grze. Na murawie leży Jakub Kaganek.

62′ Piotr Piekarski zmienia Filipa Drozda.

62′ Za chwilę na murawie zamelduje się Piotr Piekarski. Już otrzymuje ostatnie wskazówki od sztabu szkoleniowego.

61′ Dobre dogranie, ale obok bramki uderzał Rafał Król. Jęk zawodu na trybunach.

60′ Uderzał Tomasz Tymosiak, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Motoru.

59′ Odnotujmy jeszcze, że Rafał Kursa wszedł na pozycję stopera.

58′ Na spalonym Kamil Stachyra. Oburzeni taką decyzją arbitra kibice gospodarzy. Nie mają racji. Spalony w tej sytuacji faktycznie był.

57′ Kontra Motoru Lublin lewą stroną. Łukasz Mazurek dobrze przyblokował rywala i od bramki zacznie Paweł Socha.

56′ Rafał Kursa zacisnął zęby i zameldował się na murawie. Tego zawodnika nie mogło zabraknąć w takim pojedynku.

55′ Wchodzi na boisko Rafał Kursa. Zmieniony Patryk Czułowski.

54′ Gospodarze atakują coraz mocniej. Podopieczni Dominika Nowaka pokazują, że remis ich tutaj nie interesuje.

53′ Będzie zmiana w zespole Lublinianki. Motor przycisnął, ale Lublinianka mądrze się broni.

52′ Było bardzo groźnie! Miał okazję Remigiusz Szywacz! Wciąż bez bramek na Arenie Lublin.

51′ Kolejny rzut rożny dla Motoru Lublin. I co? Będzie jeszcze jeden róg!

50′ Rzut rożny dla Motoru Lublin. Do piłki nie doszedł Artur Gieraga, ale Motor kontynuuje akcję. Najpierw uderzał Paweł Myśliwiecki, a potem Marcin Michota, ale nic z tego.

49′ Obraz gry nie uległ większej zmianie.

48′ Rafał Kursa i Rafał Stępień na rozgrzewce po stronie Lublinianki. Krystian Mroczek, Michał Paluch i Piotr Piekarski „grzeją się” po stronie gospodarzy.

47′ Na nasze oko w sektorze kibiców Lublinianki zameldowało się około 150 osób. Trudno oszacować natomiast dokładną frekwencję na całym obiekcie.

46′ Zaczynamy drugą połowę! Zmiana w Motorze. Marcin Michota zmienia Macieja Wojczuka.

Przerwa na Arenie Lublin. Co tu dużo mówić – po obiecującym początku – ten mecz nieco rozczarowuje. Czyżby „z dużej chmury mały deszcz”? Miejmy nadzieję, że piłkarze poprawią się po przerwie. Zostańcie z nami!

45+1′ Przerwa!

45′ Za chwilę dowiemy się ile jeszcze potrwa ta pierwsza odsłona.

44′ Kibice gospodarzy śpiewają „więcej ambicji Motorze więcej ambicji”

43′ Na rozgrzewkę ruszyli Maciej Zagórski i Marcin Michota.

42′ Jeszcze jedno dłuższe zagranie do Karola Kality, ale ten był na spalonym.

41′ Długa piłka do Karola Kality, ale dobrze wyszedł z bramki Krzysztof Żukowski.

40′ Ładna klepka Lublinianki. Jakub Kaganek prawym skrzydłem, dogrywał przed bramkę, ale dobrze Krzysztof Żukowski i tylko rzut rożny dla gości. Bez efektu.

39′ Kolejny rzut rożny dla Lublinianki, ale ręką zagrywał Erwin Sobiech.

38′ Dobry przechwyt Tomasza Tymosiaka, zagrał do Filipa Drozda, ale ten podawał niedokładnie.

37′ Bez efektu w postaci bramki. Uderzał Erwin Sobiech, ale bardzo niedokładnie.

36′ Rzut rożny dla gości. Do dośrodkowania podchodzi Patryk Czułowski.

35′ Paweł Myśliwiecki uderzał z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

34′ Było blisko, aby sam na sam wyszedł Filip Drozd. Dobrze interweniował jednak Łukasz Mazurek.

33′ Karol Kalita pod polem karnym Motoru, ale ostatecznie bez efektu.

32′ Znów aktywni goście. Znów aktywny także trener Marek Sadowski.

31′ Szybko rozegrany rzut wolny. Patryk Czułowski uderza z dwudziestu pięciu metrów, ale broni Krzysztof Żukowski.

30′ Kibice Motoru tańczą „małego walczyka”:)

29′ Prostopadłe podanie między stoperów Motoru, ale Krzysztof Żukowski był czujny.

28′ Po obiecującym początku siadło nam nieco tempo tego spotkania.

27′ Andrzej Gutek ładnie powstrzymał prostopadłe podanie do Macieja Wojczuka.

26′ W międzyczasie ładna, zespołowa akcja Lublinianki, jednak ostatecznie bez efektu.

25′ Żółta kartka dla Remigiusza Szywacza za ostry faul w środku na Erwinie Sobiechu.

24′ Cały czas bez bramek na Arenie Lublin.

23′ Długo to jednak nie trwało i trener Lublinianki ponownie zasiada na ławce.

22′ Marek Sadowski wstał z ławki rezerwowych. Po raz pierwszy w tym meczu.

21′ Akcja Motoru lewą stroną, ale Andrzej Gutek dał się mądrze sfaulować.

20′ Motor znów dłużej utrzymuje się przy piłce.

19′ Blisko dwadzieścia minut gry za nami. Cały czas bardzo głośny doping na trybunach.

18′ Akcja Lublinianki zakończona rzutem rożnym. Krótko rozegrali Marcin Świech z Jakubem Kagankiem, ale nic z tego nie wyszło. Faulowany wychodzący z kontrą Filip Drozd i żółta kartka dla Erwina Sobiecha.

17′ Jeszcze jedna niepewna interwencja Pawła Sochy. Tym razem po dośrodkowaniu Filipa Drozda.

16′ Głośny doping kibiców Motoru Lublin na dwie strony.

15′ Pierwszy kwadrans gry za nami. Lekka przewaga gospodarzy.

13′ Coraz więcej kibiców na Arenie Lublin. Rekordu jednak nie będzie.

12′ Tomasz Tymosiak dośrodkowywał, niepewnie interweniował Paweł Socha. Teraz faulował Paweł Myśliwiecki. Pierwsze wyzwiska w stronę sędziego.

11′ Motor atakuje coraz śmielej. Lublinianka musi wrócić do swojej dobrej gry z początku meczu.

10′ Po rzucie rożnym dla Motoru głową uderzał Artur Gieraga. Nad bramką.

9′ Z dwudziestu metrów uderzał Kamil Stachyra, ale nad bramkę odbija futbolówkę Paweł Socha.

8′ Erwin Sobiech uderzał z dystansu, ale trzy metry obok bramki.

7′ Ładna próba klepki w wykonaniu gospodarzy, uderzenie Tomasza Tymosiaka z dwudziestu metrów, ale na wiwat.

6′ Bardzo wyrównany początek spotkania na Arenie Lublin. Teraz lekką inicjatywę zaczyna przejmować jednak Motor.

5′ Długa piłka na Pawła Myśliwieckiego, ale wybijają obrońcy Lublinianki. Potem znów napierał Motor, ale było zagranie nakładką. Rzut wolny dla gości.

4′ Bardzo odważnie rozpoczęła Lublinianka. Po błędzie Krzysztofa Żukowskiego goście mieli idealną szansę, by świetnie wejść w to spotkanie. Ma czego żałować Karol Kalita.

3′ Dwa rzuty rożne z rzędu mieli przyjezdni. Ostatecznie jednak bez efektu.

2′ Dogodna okazja dla gości! Błąd Krzysztofa Żukowskiego, który nie wyłapał dośrodkowania i wypuścił piłkę. Doskonałą szansę miał Karol Kalita, ale z bliskiej odległości trafił w rywala!

1′ Mecz rozpoczęli gospodarze!