M.S.P

Utworzono:

12.09.2015

90+4′ Koniec meczu!

90+3′ Sekundy do końca meczu. Wólczanka mocno atakuje! Nic jednak z tego nie wynika.

90+2′ Żółte kartki w obu drużynach. Starli się ze sobą Krystian Mroczek i Daniel Furtak.

90+1′ Trzy minuty dolicza arbiter.

90′ Krzysztof Żukowski ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

88′ Motor liczy na kontry. Mocno cofnięci lublinianie.

86′ Lublinianie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

85′ Gospodarze w natarciu. Motor gra jednak bardzo dojrzale.

84′ Sześć minut plus to co doliczy arbiter – tyle czasu pozostało do końca tego meczu.

83′ Zmiana w zespole Motoru. W miejsce Kamila Stachyry wchodzi Krystian Mroczek. To ostatnia korekta w składzie gości.

82′ Krystian Pydych ukarany żółtą kartką za faul na jednym z lublinian.

81′ Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Rafała Pydycha wchodzi Damian Misiło.

80′ Dziesięć minut do końca! Czy Motor zdoła utrzymać korzystny wynik?

78′ Błąd obrony gospodarzy, z dystansu uderza Rafał Król i 1:0 dla Motoru!

78′ Dwa z rzędu rzuty rożne dla gospodarzy, ale nadal nie ma bramki w Wólce Pełkińskiej.

77′ Kibice z Lublina ciągle wierzą w swój zespół. Głośnym dopingiem starają się pobudzić ich do lepszej gry w tych końcowych minutach.

75′ Gra nadal toczy się głównie w środku pola.

72′ Niewiele ponad kwadrans do końca meczu. Okres nieciekawej gry w Wólce Pełkińskiej.

70′ Zmiany w obu zespołach. Za Mateusza Podstolaka wchodzi Adam Poprawa. W miejsce Pawła Myśliwieckiego wchodzi Michał Paluch.

69′ Rozgrzewają się piłkarze Motoru. Za chwilę nastąpi chyba kolejna zmiana.

67′ Wydaje się, że w tym meczu wygra ten zespół, który jako pierwszy zdobędzie gola.

65′ Może Michał Paluch lub Krystian Mroczek pomogliby wygrać Motorowi? Musi pomyśleć nad kolejnymi zmianami trener Dominik Nowak.

63′ Za Kamila Padiaska wchodzi na boisko Krystian Pydych. Druga zmiana w zespole gospodarzy.

62′ Uderzał Kamil Stachyra, ale spudłował.

60′ Godzina gry za nami. Mnóstwo sytuacji z obu stron, ale wciąż bez bramek!

58′ Goście muszą mieć się teraz na baczności! Pietluch to niezwykle skuteczny snajper.

57′ Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Maciej Lech, a zmienia go Krzysztof Pietluch.

57′ Krzysztof Żukowski zdecydowanie wyrasta na miano bohatera tego spotkania!

56′ Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Rafał Pydych.

55′ Wrzutka z rzutu rożnego jednego z gospodarzy. Strzał Karola Flaka z linii bramkowej wybija Krzysztof Żukowski!

54′ Z ostrego kąta strzelał Maciej Lech i kolejny raz świetnie broni Krzysztof Żukowski!

53′ Podanie ze środka pola Marka Gwoździa, w polu karnym dobrze znalazł się Kamil Hul, ale trafił w słupek! Znów sporo szczęścia mieli goście!

51′ Może teraz? Motor dobrze rozpoczął tę odsłonę. Rozmowa motywacyjna trenera Dominika Nowaka przyniosła efekt. Czy przełoży się to na gole?

50′ Groźny strzał Piotra Piekarskiego z dystansu, ale broni dobrze Daniel Furtak!

48′ Trener Dominik Nowak nie jest zadowolony z gry swoich piłkarzy. Czy po tych korektach Motor zagra lepiej?

46′ W przerwie w zespole Motoru nastąpiła podwójna zmiana. Macieja Wojczuka zastąpił Marcin Michota, a za Filipa Drozda wszedł Piotr Piekarski.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

45+2′ Trwa przerwa!

45+1′ Wólczanka miała rzut rożny, ale obyło się bez zagrożenia pod bramką Krzysztofa Żukowskiego.

45′ Do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy doliczona jedna minuta.

44′ Nie mogą odżałować tego niewykorzystanego rzutu karnego lublinianie. Mieli przecież kapitalną okazję na gola!

42′ Z rzutu karnego uderzał Rafał Król, ale broni Daniel Furtak… Wciąż 0:0!

41′ Faul w polu karnym i będzie rzut karny dla Motoru!

40′ Kolejna wrzutka Mateusza Kocura, strzał głową Kamila Hula, ale raz jeszcze obronił Krzysztof Żukowski.

39′ Cały czas przeważają gospodarze. Może lepiej dla graczy Dominika Nowaka, aby ta połowa już się skończyła?

37′ Osiem minut do końca pierwszej połowy. Goście nadal nie potrafili sobie stworzyć stu procentowej okazji do zdobycia gola.

36′ Krzysztof Żukowski obronił bardzo groźne uderzenie głową Kamila Oślizło! Motor ma dzisiaj sporo szczęścia!

35′ Gospodarze będą wykonywali rzut wolny z około dwudziestu metrów.

33′ Cały czas bez goli w Wólce Pełkińskiej. Motor jakby otrząsnął się z tego okresu przewagi gospodarzy.

31′ Akcja lewą stroną Mateusza Kocura. Wrzutka w pole karne, ustawiony na piątym metrze był Kamil Hul, ale na szczęście dla lublinian skiksował!

29′ Motor musi wybudzić się ze snu. To nie jest dobry fragment gry w wykonaniu lubelskiego zespołu.

27′ Marek Gwóźdź uderzał sprzed pola karnego! Miał sporo szczęścia Krzysztof Żukowski!

25′ Maciej Lech oddał kolejny groźny strzał z dystansu! Ponownie jednak nie trafił w światło bramki.

24′ Kibice z Koziego Grodu domagają się gola. Motor konsekwentnie realizuje swoją taktykę i nie chce nadziać się na kontrę.

22′ Motor dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

20′ Żółto-biało-niebiescy muszą pamiętać jednak, że samą defensywą nie da się wygrać meczu. Mając jednak takich napastników, jak Paweł Myśliwiecki i Filip Drozd – powinno być łatwiej o gole.

18′ Trener Dominik Nowak powtarzał przed tym meczem, że najważniejsze dla niego jest zachowanie czystego konta. Lublinianie konsekwentnie dążą do zrealizowania tego celu.

16′ Groźny strzał Macieja Lecha z dystansu, ale obok bramki Motoru.

14′ Niewiele dzieje się teraz na boisku. Motor – poza strzałem Króla – nie zagraża bramce Daniela Furtaka.

11′ Kibice Motoru już w sektorze. Są dobrze słyszalni. „Chcemy zwycięstwa, Motorze chcemy zwycięstwa” – skandują.

9′ Dziewięć minut gry za nami. Motor zaczyna grać swoją piłkę.

7′ Groźny strzał z dystansu Rafała Króla, ale pewnym chwytem popisał się Daniel Furtak.

6′ Motor stara się narzucić przeciwnikowi swój styl gry. Widać jednak, że to nie będzie łatwy mecz.

5′ Kibice z Lublina zaczynają zapełniać sektor gości!

3′ W pierwszych minutach gra toczy się głównie w środku pola.

1′ Mecz rozpoczęli lublinianie!