Autor:

Administrator

Utworzono:

29.08.2015

Piast skazywany na pożarcie, pokazuje ostre pazury. Niestety wystarcza to tylko na 51' minut meczu - 3 punkty pozostają w Świdniku.

Do przerwy wynik bezbramkowy, po przerwie szybki prysznic dla gospodarzy - w 48' minucie meczu, wynik otwiera Wojciech Tołpa strzelając z 12 metrów nie do obrony a Piast obejmuje prowadzenie!

Niestety na tym się wszystko skończyło, gospodarze obudzili się błyskawicznie, już w 51' minucie z 5 metrów piłkę do bramki Piasta skierował Wojciech Białek.

Dwie minuty później było już 2:1 za sprawą Adama Nowaka, który strzałem w długi róg daje prowadzenie gospodarzom.

W 77' minucie Patryk Strawa ponownie wyjmuje piłkę z siatki, strzelcem bramki Marcin Byszewski.

W 88' minucie boisko opuszcza Bartłomiej Mazurek - za drugą żółtą kartkę.

Avia dzięki wygranej wskakuje na 4 lokatę w ligowej tabeli (12 punktów), a Piast spada na 10 pozycję (8 punktów, 6:8 bramki). Przez niezbyt korzystny bilans bramek wyprzedzają nas Wólka Pełkińska (8:7) - również mają po 8 punktów.

Następne spotkanie Piast rozegra w środę, o godzinie 16:30 a rywalem będzie Makovia Makowisko w ramach pierwszej rundy Pucharu Okręgowego - Jarosław. Mecz odbędzie się na boisku przeciwnika.

Rywalizacja ligowa powróci w sobotę (5 września), przed własną publicznością Piast podejmie Orlęta Radzyń Podlaski. Spotkanie zaplanowane na godzinę 14:30 - zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stadion !