Wólczanka - Piast (RELACJA LIVE)

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wólczanka Wólka Pełkińska - Piast Tuczempy. Początek o godzinie 13:00, a pełna relacja kilka minut przed meczem. Statystyki i informacje znajdziecie poniżej.

Wólczanka Wólka Pełkińska
III liga lubelsko - podkarpacka Piast Tuczempy
[19. kolejka]
SZCZEGÓŁY MECZU

Zapowiedź meczu Wólczanka Wólka Pełkińska - Piast Tuczempy (kliknij tutaj)

93' Koniec, 1-0 dla Wolczanki.

90' +3 doliczone.

86' Piast atakuje...

81' Wolka nad bramka... Z 2 metry

80' Piast atakuje, ponownie boiski wyrownania.

74' Rzut rożny dla gości. Drugi, Piast o krok od bramki.

72' Ewidentny karny dla Piasta.... Sedzia milczy, fatalna decyzja. Zagranie reka na 15m, z widocznym ruchem do pilki....

70' Rzut wolny dla gości.

66' Piast blisko bramki, Wota głowka centymetry nad poprzeczką.

65' Obie ekipy walczą o piłkę, wynik bez zmian. Gospodarze opadli z sił, Rzut rożny dla gości.

56' Wólczanka broni wyniku, ale oddaje strzał na bramkę Strawy ... Oczekują jużbna kontry.

46' Rozpoczynamy drugą część spotkania. Bez zmian w składach.

45' Przerwa

41' Niecelny strzał Wólczanki.

41' Rzut rożny dla gospodarzy.

38' Rzut wolny dla gości. Bez efektu, strzał nad bramką.

35' Piast przed kolejną szansa na gola, Tołpa sam na sam.

27' Gol, Maciej Lech strzałem z 16m daje prowadzenie gospodarzom. Odwrócił się na plecach i oddał strzał po ziemi, który po drodze jeszcze odbił się od słupka.

26' Rzut wolny dla gości.

25' Rzut rożny dla gości.

20' Goście minimalnie zaczynają przeważać na murawie.

15' Piast przed szansą zdobycia bramki, najpierw strzał w bramkę broni bramkarz a dobitka z 16m Woty minimalnie mija okienko bramki Wólczanki.

10' Wyrównana gra z obu stron.

7' Rzut rożny dla gości.

1' Wólczanka od środka.