Sparing: KS Piast - Izolator Boguchwała 0-1 (0:0)

Piast Tuczempy w kolejnym meczu sparingowym zmierzył się z 3-ligowym Izolatorem Boguchwała. Podopieczni Marka Strawy tym razem musieli uznać wyższość przyjezdnych.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku naturalnym, stadion Przedmieście. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 11:00. Od samego początku mecz był placem boju z obu stron, żadna z ekip nie odpuszczała do ostatniego gwizdka.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Jednak w niej blisko zdobycia bramki byli piłkarze Izolatora - strzał po rzucie wolnym odbił się od słupka.

W drugiej połowie emocji nie brakowało, w 62 minucie rzut karny został podyktowany dla Piasta. Boghdan Karkovskyi niestety strzelił w słupek. Minutę po tej sytuacji goście wyszli na prowadzenie, po strzale głową Buraka. Kilka minut po tym Piast ponownie trafił w słupek, jednak nadal bez gola. W 77 minucie Piast mógł wyrównać stan meczu, jednak wychodzący do doskonałej piłki Kamil Aab został brutalnie faulowany przez bramkarza gości tuż za linią pola karnego - za ten faul obejrzał czerwoną kartkę. Wynik meczu nie uległ zmianie, choć Piast miał jeszcze dużo sytuacji bramkowych.

KS Piast: Strawa - Jaroch, Kud, Stopyra, Noga B. - Wielgosz, Wota, Nasiewicz, Pigan, Karkovskyi - Tołpa
Po przewie grali: Aab, Zając, Sobczak
Nieobecni: Sas, Gil, Noga R., Kubas, Krasula

Zapraszamy do skrótu VIDEO - udostępnione dzięki drużynie Izolatora.