Sparing: KS Piast - Cosmos Nowotaniec 2-0 (0:0)

Piast odniósł zwycięstwo w meczu sparingowym przeciwko Cosmos Nowotaniec. Bramki padały w drugiej połowie spotkania.

W pierwszej połowie przed szansą objęcia prowadzenia w meczu byli przyjezdni, gdzie po strzale głową jednego z zawodników Cosmosa piłka trafiła w poprzeczkę i o kilka centymetrów odbiła się przed linią bramkową. Piast miał swoje sytuacje, kiedy to Dawid Pigan trafił w słupek. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie to Piast podkręcił tempo, a wynik spotkania otworzył dopiero Karol Wota w 70' minucie - który wykorzystał błąd obrony Cosmosu. Kolejną bramkę strzelił Kamil Aab w 85' minucie, również wykorzystując zamieszanie w szykach obronnych drużyny przeciwnej.

Całe spotkanie zostało rozegrane na boisku na Przedmieściu (boisko naturalne). W kolejnym meczu sparingowym Piast zmierzy się z Izolatorem Boguchwała (27 lutego).

KS PIAST: Strawa - Stopyra, Karkovskyi, Kud, Noga B. - Wielgosz, Wota, Zając, Nasiewicz - Aab, Pigan D.
Po przerwie: Sobczak, Wysocki, Sas, Tołpa
Absencje: Pigan K., Jaroch, Noga R., Gil, Kubas, Krasula.