Piast – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0

"Remis.... tak, tylko remis". Tak możemy podsumować spotkanie 2 kolejki pomiędzy Piastem a Wólczanka Wólka Pełkińska. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, pomimo wielu dogodnych sytuacji z obu stron. Piast mecz kończył w "10".

To goście byli faworytem spotkania, jednak Piast od samego początku pokazał dobrą piłkę i nie dał rozwinąć skrzydeł przyjezdnym. Pomimo wyniku 0-0, kibice zgromadzeni na stadionie nie mieli powodów do narzekań.

Goście zagrozili dwa razy perfekcyjnymi strzałami na bramkę gospodarzy oraz dobrą akcją z dobitką. Na całe szczęście w bramce Piasta rewelacyjnie spisywał się tego dnia Patryk Strawa, któremu można wystawić najwyższą ocenę w drużynie.

Gospodarze mieli niewielką przewagę na boisku nad przyjezdnymi, dużo sytuacji podbramkowych jednak nie potrafili wykorzystać żadnej z nich. Zmiany które widzieliśmy w drugiej połowie spotkania możemy zaliczyć na plus, pomieszały obroną przyjezdnych i mogły doprowadzić do zwycięskiego gola.

Niestety goście zbyt często przerywali spotkanie faulami, mecz obfitował w żółte kartki. W końcówce meczu to Piast stracił zawodnika - do szatni udał się Rafał Noga, za drugą żółtą kartkę.

Mecz Piasta jako jedyny w 3 lidze zakończył się wynikiem bezbramkowym. Pobliski JKS Jarosław rozgromił 0-3 w Przemyślu miejscową Polonię. Obecnie plasujemy się na 8 miejscu z dorobkiem 4 punktów.

Powiązana galeria: