[2. kolejka] Piast - Wólczanka Wólka Pełkińska

[2. kolejka]  Piast - Wólczanka Wólka Pełkińska

Już w najbliższą środę będziemy świadkami historycznego meczu. Po raz pierwszy na Tuczempy zawita 3 liga lubelsko-podkarpacka. Gospodarze zmierzą się z Wólczanka Wólka Pełkińska, a mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Piast jako tegoroczny beniaminek pierwsze spotkanie rozegrał w Zamościu, nie będąc faworytem wypunktował miejscowy HETMAN 1:3(0:2). Wólka Pełkińska pierwsze spotkanie rozegrała przed własną publicznością, gdzie w 90 minucie tracąc bramkę na 1:1 podzieliła się punktami z Lublinianka Lublin.

Podsumowując, oba zespoły zmierzyły się w przedsezonowym sparingu gdzie padł remis 3:3. Piast pomimo dobrej obrony będzie miał problem z b.dobrą ofensywą przyjezdnych i zapowiada się mecz z kilkoma bramkami. Oczywiście liczymy na zwycięstwo i kolejne 3 punkty!

*** Prawdopodobny skład i wszystkie informacje trenerskie pozostają utajnione ze względów taktycznych. Pojawią się w podsumowaniu pomeczowym.

RELACJA LIVE