[31. kolejka] PIAST Tuczempy - Izolator Boguchwała

4. kolejki do końca, Piast nadal walczy o utrzymanie. W ramach 31 serii spotkań podopieczni Marka Strawy przed własną publicznością podejmą Izolator Boguchwała. Początek o godzinie 17:00.

Piast nadal ma "matematyczne" szanse na utrzymanie, jednak strata do ostatniej utrzymującej się drużyny wynosi 10 punktów (do zdobycia zostało 12 punktów). Po 30 meczach zgromadzili 37 punktów i zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli. Nawet przy wygranej w tą sobotę, możemy stracić szanse na utrzymanie - jeżeli JKS Jarosław zdobędzie komplet punktów na Arenie Lublin w meczu z Lublinianką. A trzeba dodać, że w już w środę Piast zagra z JKS Jarosław w Jarosławiu. Piast ostatni mecz rozegrał z Tomasovią, gdzie na wyjeździe wygrał 0-2 (Rafał Noga, Bogusław Karkowskyi).

************************************************************************************************************
Co interesuje Polaków przed Euro 2016 najbardziej? - oficjalna replika koszulki reprezentacji Polski. Wyprodukowana przez firmę Nike >>> http://www.iss-sport.pl/shop,show,21407 <<<

Boguchwała straciła już dawno szanse na utrzymanie, jednak w ostatniej kolejce pokonała sensacyjnie 2-0 Lubliniankę przed własną publicznością. Z dorobkiem 25 punktów zajmują 16 lokatę w tabeli. Niestety do końca sezonu zostało już tylko kilka meczów, to Izolator jeszcze w rundzie jesiennej nie zdobył żadnego punktu w meczach wyjazdowych.

Obie drużyny spotkały się jesienią w Boguchwale, tam dzięki skromnej wygranej (1-0, rzut karny w 74' na bramkę zamienił Bartosz Karwat) z kompletu punktów cieszyli się gospodarze.

Czy Piast będąc jeszcze przed szansą na utrzymanie pozostawi komplet punktów w Tuczempach? czy zrewanżuje się za jesienną porażkę i stratę bardzo ważnych punktów z Boguchwały? Czy pojedziemy w środę na mecz derbowy do Jarosławia z szansami na dalszą walkę o utrzymanie? - na te pytania poznamy odpowiedź już w sobotę.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion, gorącą doping do ostatnich minut spotkania !