[30. kolejka] Tomasovia - Piast Tuczempy

Piast w najbliższą niedzielę powalczy o kolejne wyjazdowe punkty, a przeciwnikiem będzie Tomasovia Tomaszów Lubelski. Początek zaplanowano na 16:00.

Obie ekipy dzieli 3 punkty w ligowej tabeli, tak więc zapowiada się emocjonujący mecz. W rundzie jesiennej Piast odniósł zwycięstwo 1-0 po rzucie karnym w doliczonym czasie gry - bramkę wówczas strzelił Boghdan Karkovskyi, który został najlepszym piłkarzem poprzedniego meczu z Karpatami !

**************************************************************************************************************
Co interesuje Polaków przed Euro 2016 najbardziej? - oficjalna replika koszulki reprezentacji Polski. Wyprodukowana przez firmę Nike >>> http://www.iss-sport.pl/shop,show,21407 <<<

Dla drużyny Tomasovi sezon już się zakończył, strata 13 punktów do bezpiecznego miejsca na 5 kolejek przed końcem jest już nie do odrobienia. Matematyczne szanse mogą stracić już w tą niedzielę, nawet jeżeli wygrają z Piastem.

Piast ze stratą 10 punktów jeszcze walczy o utrzymanie, w przypadku niedzielnej wygranej i korzystnych wyników wróci "do gry" na najbliższe cztery spotkania ligowe (Boguchwała, JKS, Stal, Sieniawa).

Czy Piast zakończy niedzielne spotkanie z kompletem punktów? o tym przekonamy się już za kilkadziesiąt godzin.