[21. kolejka] PIAST Tuczempy - Chełmianka Chełm

Drużyna Piasta w najbliższą sobotę (26 marca) podejmie na własnym obiekcie Chełmiankę Chełm. Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:30.

Jak na beniaminka przystało bilans 6 zwycięstw, 5 remisów, 9 porażek pozwala być zadowolonym z wykonanej pracy przez cały zespół w trakcie sezonu. Przed własną publicznością gospodarze legitymują się bilansem 5-4-1, 11:6. Piast w pierwszym meczu rundy wiosennej zremisował 1-1 z Lublinianką Lublin. Bramkę strzelił Boghdan Karkovskyi (rzut karny).

Chełmianka plasuje się na pozycji 14 w ligowej tabeli (z przewagą 1 punktu nad Piastem). Bilans spotkań 7-3-10, 28:35. W pierwszym meczu na wiosnę przed własną publicznością ulegli Karpatom 1-3.

W meczu rundy jesiennej, Piast wywiózł cenny remis 1-1 z Chełmianki. Wówczas fantastyczną bramką popisał się Waldemar Jaroch w końcowych sekundach meczu strzelając gola z przewrotki.

Czy Piast zdoła odnieść zwycięstwo przed własną publicznością i zanotować awans w ligowej tabeli? o tym przekonamy się już w sobotę. Zapraszamy na spotkanie.

Trzansmisja na żywo (VIDEO)

Prawdopodobnie będzie prowadzona transmisja na żywo (VIDEO) z meczu na naszym profilu FACEBOOK. Dla osób które nie posiadają tam konta, wystarczy wejść na stronę główną Piasta i po lewej stronie kliknąć w niebieską zakładkę FACEBOOK, wysunięty zostanie nasz profil a tam okienko VIDEO - pojawi się kilka minut przed rozpoczęciem meczu.